fbpx

EBA Kharkiv Online Еxpert Talk: Кримінальна справа як інструмент захоплення бізнесу

20/ 05/ 2020
  Відкриття кримінальної справи, яку використовують для незаконного  рейдерського захоплення компанії, часто застає власників зненацька. Проте, психологічна витримка, виважена стратегія поведінки і захисту стають запорукою успіху у боротьбі з протиправними діями. Як захиститися під час обшуків та відкриття кримінальних справ представники EBA Kharkiv говорили на вебінарі з експертами. Олексій Харитонов, партнер ЮФ ILF, надав учасникам такі поради: не допускати до обшуку представників правоохоронних органів до прибуття адвоката (за законом час очікування складає 3 години) фіксувати на відео процес обшуку вносити до протоколу усі документи та речі, що підлягають вилученню, і вимагати його копію адвокату обов’язково збирати свою доказову базу для оскарження протиправних дій скласти план дій та алгоритм захисту Експерт також наголосив, що публічна огласка справи, залучення преси та недержавних установ, таких як Європейська Бізнес Асоціація, значно підвищують шанси відстояти компанію. У разі несанкціонованих дій та перевищення повноважень судовими та правоохоронними органами Ви завжди можете: звернутися до Вищої Ради Правосуддя подати позов до суду щодо роз’яснення проведення обшуку звернутися до бізнес-омбудсмена Юрій Михайлов, голова Agrofoodcluster Kharkiv, власник ЕВА компанії UNITEK, поділився досвідом рейдерських атак на компанії, що входять до кластеру. Дякуємо спікерам за цінні поради! Разом із ЕВА вирішуємо складні справи!

Відкриття кримінальної справи, яку використовують для незаконного  рейдерського захоплення компанії, часто застає власників зненацька. Проте, психологічна витримка, виважена стратегія поведінки і захисту стають запорукою успіху у боротьбі з протиправними діями.

Як захиститися під час обшуків та відкриття кримінальних справ представники EBA Kharkiv говорили на вебінарі з експертами. Олексій Харитонов, партнер ЮФ ILF, надав учасникам такі поради:

  • не допускати до обшуку представників правоохоронних органів до прибуття адвоката (за законом час очікування складає 3 години)
  • фіксувати на відео процес обшуку
  • вносити до протоколу усі документи та речі, що підлягають вилученню, і вимагати його копію
  • адвокату обов’язково збирати свою доказову базу для оскарження протиправних дій
  • скласти план дій та алгоритм захисту

Експерт також наголосив, що публічна огласка справи, залучення преси та недержавних установ, таких як Європейська Бізнес Асоціація, значно підвищують шанси відстояти компанію.

У разі несанкціонованих дій та перевищення повноважень судовими та правоохоронними органами Ви завжди можете:

  • звернутися до Вищої Ради Правосуддя
  • подати позов до суду щодо роз’яснення проведення обшуку
  • звернутися до бізнес-омбудсмена

Юрій Михайлов, голова Agrofoodcluster Kharkiv, власник ЕВА компанії UNITEK, поділився досвідом рейдерських атак на компанії, що входять до кластеру.

Дякуємо спікерам за цінні поради! Разом із ЕВА вирішуємо складні справи!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: