fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Business Hacks: “Комплаєнс у трудових відносинах. Практичні інструменти усунення корупційних ризиків”

01/ 10/ 2019
  Неоднозначне трактування норм трудового законодавства викликає накладання штрафів і сприяє корупції. Проект «Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу», реалізований Всеукраїнською Мережею Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC), спрямований на налагодження ефективної співпраці між роботодавцями і контролюючими органами у цій сфері. Експерти UNIC разом з фахівцями ЮФ «Ілляшев та Партнери» проаналізували корупційні ризики у сфері регулювання праці і надали рекомендації уряду України щодо усунення прогалин у законодавстві. Для покращення розуміння норм трудового законодавства були запрошені представники Головного управління Держпраці у Харківській області. Едуард Рубін, заступник Голови Координаційної Ради EBA у Харкові, Голова Ради директорів Telesens IT, окреслив основні проблеми посилення податкового та регулюючого тиску на IT-індустрію: «Ми всі бажаємо процвітання України і розуміємо, що для цього треба платити податки. Хоча на сьогодні нижчі ставки оподаткування є однією з конкурентних переваг українських IT- компаній, бізнес готовий до поступового їх підвищення. Ми будемо платити, проте бажаємо, щоб держава була чесною з нами, а епоха маскі-шоу завершилась». Адвокати юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Валерія Гудій та Андрій Литвин висвітлили  відповідальність за порушення норм трудового законодавства і запропонували діючі інструменти уникнення ризиків штрафів. Юлія Врублевська, проектний координатор UNIC, доповіла про розроблені рекомендації для уряду, серед яких: перехід від карального підходу Держпраці до превентивного, збільшення кількості інформаційно-просвітницьких заходів тощо. Дякуємо спікерам і учасникам зустрічі за активний діалог!

Неоднозначне трактування норм трудового законодавства викликає накладання штрафів і сприяє корупції. Проект «Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу», реалізований Всеукраїнською Мережею Доброчесності і Комплаєнсу (UNIC), спрямований на налагодження ефективної співпраці між роботодавцями і контролюючими органами у цій сфері. Експерти UNIC разом з фахівцями ЮФ «Ілляшев та Партнери» проаналізували корупційні ризики у сфері регулювання праці і надали рекомендації уряду України щодо усунення прогалин у законодавстві.

Для покращення розуміння норм трудового законодавства були запрошені представники Головного управління Держпраці у Харківській області.

Едуард Рубін, заступник Голови Координаційної Ради EBA у Харкові, Голова Ради директорів Telesens IT, окреслив основні проблеми посилення податкового та регулюючого тиску на IT-індустрію: «Ми всі бажаємо процвітання України і розуміємо, що для цього треба платити податки. Хоча на сьогодні нижчі ставки оподаткування є однією з конкурентних переваг українських IT- компаній, бізнес готовий до поступового їх підвищення. Ми будемо платити, проте бажаємо, щоб держава була чесною з нами, а епоха ‘маскі-шоу’ завершилась».

Адвокати юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Валерія Гудій та Андрій Литвин висвітлили  відповідальність за порушення норм трудового законодавства і запропонували діючі інструменти уникнення ризиків штрафів. Юлія Врублевська, проектний координатор UNIC, доповіла про розроблені рекомендації для уряду, серед яких: перехід від карального підходу Держпраці до превентивного, збільшення кількості інформаційно-просвітницьких заходів тощо.

Дякуємо спікерам і учасникам зустрічі за активний діалог!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: