fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Круглий стіл комітету Асоціації управління персоналом

08/ 12/ 2017
  У пятницю, 8 грудня учасникики комітету Асоціації управління персоналом зустрілись з представниками Міністерства Соціальної Політики та Державної Служби  Зайнятості України щоб обговорити питання поточної ситуації на ринку праці та зайнятості населення та «відтоку» кваліфікованих кадрів із України. Під час зустрічі було представлено результати дослідження ситуації на ринку праці України.  Згідно цих даних  компанії занепокоєні поточною ситуацією, а саме: Збільшення відтоку персоналу із України. Найчастіше українці виїзжають на роботу до Польші, Канади, Чехії; Проблемою утримання персоналу та «боротьба» за таланти; Проблемою мотивації  працівників та створення умов для залучення кваліфікованих кадрів. Учасники круглого столу вважають, що однією їз основник причин трудової міграції персоналу України є не лише мінімальна заробітня плата, але й відсутність системного соціального забезпечення зі сторони держави. Загострення ситуації на Сході України,  високий рівень інфляції та безробіття, відсутність можливості отримати гідну оствіту та медичні послуги, мінімальна пенсія - все це є важливими факторами над якимим уряд України повинен працювати. До того часу, поки в державі високий рівень корупції, існує тіньовий бізнес, зарплата в конвертах, та високі податки нам буде дуже складно покращити ситуацію в Україні. Немає жодних сумнів, що досвід держав, які на шляху свого розвитку подолали схожі проблеми має стати для України предметом ретельного вивчення та бути використаним для подальшого розвитку нашої  Батьківщини.

У пятницю, 8 грудня учасникики комітету Асоціації управління персоналом зустрілись з представниками Міністерства Соціальної Політики та Державної Служби  Зайнятості України щоб обговорити питання поточної ситуації на ринку праці та зайнятості населення та «відтоку» кваліфікованих кадрів із України.

Під час зустрічі було представлено результати дослідження ситуації на ринку праці України.  Згідно цих даних  компанії занепокоєні поточною ситуацією, а саме:

  • Збільшення відтоку персоналу із України. Найчастіше українці виїзжають на роботу до Польші, Канади, Чехії;
  • Проблемою утримання персоналу та «боротьба» за таланти;
  • Проблемою мотивації  працівників та створення умов для залучення кваліфікованих кадрів.

Учасники круглого столу вважають, що однією їз основник причин трудової міграції персоналу України є не лише мінімальна заробітня плата, але й відсутність системного соціального забезпечення зі сторони держави.

Загострення ситуації на Сході України,  високий рівень інфляції та безробіття, відсутність можливості отримати гідну оствіту та медичні послуги, мінімальна пенсія – все це є важливими факторами над якимим уряд України повинен працювати.

До того часу, поки в державі високий рівень корупції, існує тіньовий бізнес, зарплата в конвертах, та високі податки нам буде дуже складно покращити ситуацію в Україні.

Немає жодних сумнів, що досвід держав, які на шляху свого розвитку подолали схожі проблеми має стати для України предметом ретельного вивчення та бути використаним для подальшого розвитку нашої  Батьківщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: