fbpx

EBA Expert Talks: «Виклики в системі HR під час карантину: люди чи прибуток?»

03/ 04/ 2020
  3 квітня 2020 року на онлайн зустрічі «EBA Expert Talks: Виклики в системі HR під час карантину: люди чи прибуток?» визнали, що сьогодні перевага надається людям. Бізнесу непросто, оскільки ситуація вимагає приймати непопулярні рішення з метою дотримання балансу між соціальною відповідальністю та економічною ефективністю. Олена Скиба, HR директор компанії Кредобанк, Тарас Юринц, директор компанії Гульдман Україна, Наталя Анохіна, Старший юрист Адвокатського об’єднання Arzinger, адвокат, озвучили з якими викликами вони зустрілись саме в системі HR. Ось декілька порад зі сторони експертів: Дуже важливим є психологічний стан людини. Необхідно усвідомити, що ситуація нова, і жодна людина не знає як правильно на неї реагувати. Це стрес, і кожен його проживає по своєму. В цій ситуації треба зрозуміти, що є коло вашого впливу  і згідно цього діяти. У директора компанії сьогодні завдання вижити і не втратити ключових людей на підприємстві. Керівникам вартує постійно спілкуватись з працівниками і озвучувати план дій. Управлінець персоналом повинен забезпечити баланс між усіма гравцями бізнес процесу, перепланувати робочі процеси, при можливості організувати перекваліфікацію людей, а також вплинути на процес доїзду на роботу тих працівників, хто немає можливості добратись самостійно. Працівники, незалежно від того, чи працюють з дому чи офісу, мають мати поставлені чіткі задачі, щоб розуміти яких результатів від них очікує керівництво. Менеджменту компанії слід постійно моніторити сторінку КМУ та сторінки місцевого самоврядування.Оскільки законотворець, на сьогодні, не дає чіткого розуміння процедур в питаннях звільнення, нарахування зарплат, зменшення робочих годин, оформлення лікарняних необхідно звертатись до Центру зайнятості України та Держпраці України за роз’ясненнями. Щодо перевірок, слід зазначити, що обмежено планові перевірки, однак перевірки можуть здійснювати правоохоронні органи, та органи місцевого самоврядування щодо дотримання правил карантину. Поліція складає протокол, а суд видає постанову. Незважаючи на складну ситуацію сьогодні слід залишатись оптимістами, приймати рішення виважено і дотримуватись правил карантину. Адже головне сьогодні – це здоров’я кожного з нас!

3 квітня 2020 року на онлайн зустрічі «EBA Expert Talks: Виклики в системі HR під час карантину: люди чи прибуток?» визнали, що сьогодні перевага надається людям. Бізнесу непросто, оскільки ситуація вимагає приймати непопулярні рішення з метою дотримання балансу між соціальною відповідальністю та економічною ефективністю.

Олена Скиба, HR директор компанії Кредобанк, Тарас Юринц, директор компанії Гульдман Україна, Наталя Анохіна, Старший юрист Адвокатського об’єднання Arzinger, адвокат, озвучили з якими викликами вони зустрілись саме в системі HR. Ось декілька порад зі сторони експертів:

  • Дуже важливим є психологічний стан людини. Необхідно усвідомити, що ситуація нова, і жодна людина не знає як правильно на неї реагувати. Це стрес, і кожен його проживає по своєму. В цій ситуації треба зрозуміти, що є коло вашого впливу  і згідно цього діяти.
  • У директора компанії сьогодні завдання вижити і не втратити ключових людей на підприємстві. Керівникам вартує постійно спілкуватись з працівниками і озвучувати план дій.
  • Управлінець персоналом повинен забезпечити баланс між усіма гравцями бізнес процесу, перепланувати робочі процеси, при можливості організувати перекваліфікацію людей, а також вплинути на процес доїзду на роботу тих працівників, хто немає можливості добратись самостійно. Працівники, незалежно від того, чи працюють з дому чи офісу, мають мати поставлені чіткі задачі, щоб розуміти яких результатів від них очікує керівництво.
  • Менеджменту компанії слід постійно моніторити сторінку КМУ та сторінки місцевого самоврядування.Оскільки законотворець, на сьогодні, не дає чіткого розуміння процедур в питаннях звільнення, нарахування зарплат, зменшення робочих годин, оформлення лікарняних необхідно звертатись до Центру зайнятості України та Держпраці України за роз’ясненнями.
  • Щодо перевірок, слід зазначити, що обмежено планові перевірки, однак перевірки можуть здійснювати правоохоронні органи, та органи місцевого самоврядування щодо дотримання правил карантину. Поліція складає протокол, а суд видає постанову.

Незважаючи на складну ситуацію сьогодні слід залишатись оптимістами, приймати рішення виважено і дотримуватись правил карантину. Адже головне сьогодні – це здоров’я кожного з нас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: