fbpx

EBA Expert Talks: «Виклики в системі HR під час карантину: люди чи прибуток?»

03/ 04/ 2020

3 квітня 2020 року на онлайн зустрічі «EBA Expert Talks: Виклики в системі HR під час карантину: люди чи прибуток?» визнали, що сьогодні перевага надається людям. Бізнесу непросто, оскільки ситуація вимагає приймати непопулярні рішення з метою дотримання балансу між соціальною відповідальністю та економічною ефективністю.

Олена Скиба, HR директор компанії Кредобанк, Тарас Юринц, директор компанії Гульдман Україна, Наталя Анохіна, Старший юрист Адвокатського об’єднання Arzinger, адвокат, озвучили з якими викликами вони зустрілись саме в системі HR. Ось декілька порад зі сторони експертів:

  • Дуже важливим є психологічний стан людини. Необхідно усвідомити, що ситуація нова, і жодна людина не знає як правильно на неї реагувати. Це стрес, і кожен його проживає по своєму. В цій ситуації треба зрозуміти, що є коло вашого впливу  і згідно цього діяти.
  • У директора компанії сьогодні завдання вижити і не втратити ключових людей на підприємстві. Керівникам вартує постійно спілкуватись з працівниками і озвучувати план дій.
  • Управлінець персоналом повинен забезпечити баланс між усіма гравцями бізнес процесу, перепланувати робочі процеси, при можливості організувати перекваліфікацію людей, а також вплинути на процес доїзду на роботу тих працівників, хто немає можливості добратись самостійно. Працівники, незалежно від того, чи працюють з дому чи офісу, мають мати поставлені чіткі задачі, щоб розуміти яких результатів від них очікує керівництво.
  • Менеджменту компанії слід постійно моніторити сторінку КМУ та сторінки місцевого самоврядування.Оскільки законотворець, на сьогодні, не дає чіткого розуміння процедур в питаннях звільнення, нарахування зарплат, зменшення робочих годин, оформлення лікарняних необхідно звертатись до Центру зайнятості України та Держпраці України за роз’ясненнями.
  • Щодо перевірок, слід зазначити, що обмежено планові перевірки, однак перевірки можуть здійснювати правоохоронні органи, та органи місцевого самоврядування щодо дотримання правил карантину. Поліція складає протокол, а суд видає постанову.

Незважаючи на складну ситуацію сьогодні слід залишатись оптимістами, приймати рішення виважено і дотримуватись правил карантину. Адже головне сьогодні – це здоров’я кожного з нас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: