fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Workshop: Креативне мислення – моя суперсила

17/ 04/ 2023
  У сучасному світі креативність та творчість стають все більш необхідними якостями для нашої роботи та життя в цілому. Це стосується не тільки творчих професій, але й бізнесу, науки та технологій. Багато компаній та організацій активно використовують креативні підходи для розвитку і підвищення ефективності своєї діяльності. Креативність дозволяє створювати нові та нестандартні ідеї, які можуть допомогти знайти ефективні рішення для різних проєктів. Які особливості креативного мислення? Креативне мислення відрізняється від звичайного тим, що воно не обмежується стандартними рамками та шаблонами. Креативні люди мають здатність знаходити неочікувані звязки між різними ідеями й концепціями, що дозволяє їм створювати оригінальні рішення. Однією з основних рис креативного мислення є здатність бачити проблему з різних ракурсів і шукати нові підходи. Які ж фактори сприяють успішній генерації ідей у великих компаніях? Успішне генерування ідей потребує від підприємців та менеджерів: Відкритості. Відсутності страху перед ризиком. Здатності до співпраці та комунікації зі своїм колективом. Готовності до експериментів та інновацій. Ми щиро вдячні за змістовний та цікавий вебінар Оксані Седашовій, PhD, доценту Бізнес Школи КРОК, Міжнародній Амбасадорці з креативності в Україні. Захід відбувся в рамках партнерства з Бізнес Школою КРОК, на підтримку Глобальної Ініціативи ООН Всесвітній тиждень та день креативності та інновацій.

У сучасному світі креативність та творчість стають все більш необхідними якостями для нашої роботи та життя в цілому. Це стосується не тільки творчих професій, але й бізнесу, науки та технологій. Багато компаній та організацій активно використовують креативні підходи для розвитку і підвищення ефективності своєї діяльності. Креативність дозволяє створювати нові та нестандартні ідеї, які можуть допомогти знайти ефективні рішення для різних проєктів.

Які особливості креативного мислення?

Креативне мислення відрізняється від звичайного тим, що воно не обмежується стандартними рамками та шаблонами. Креативні люди мають здатність знаходити неочікувані зв’язки між різними ідеями й концепціями, що дозволяє їм створювати оригінальні рішення. Однією з основних рис креативного мислення є здатність бачити проблему з різних ракурсів і шукати нові підходи.

Які ж фактори сприяють успішній генерації ідей у великих компаніях? Успішне генерування ідей потребує від підприємців та менеджерів:

  • Відкритості.
  • Відсутності страху перед ризиком.
  • Здатності до співпраці та комунікації зі своїм колективом.
  • Готовності до експериментів та інновацій.

Ми щиро вдячні за змістовний та цікавий вебінар Оксані Седашовій, PhD, доценту Бізнес Школи КРОК, Міжнародній Амбасадорці з креативності в Україні.

Захід відбувся в рамках партнерства з Бізнес Школою КРОК, на підтримку Глобальної Ініціативи ООН “Всесвітній тиждень та день креативності та інновацій”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: