fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro онлайн-лекція: Трудове законодавство воєнного стану: підсумки 2023 року та очікування 2024 року

22/ 02/ 2024
  Умови воєнного стану створюють суттєві виклики для роботодавців, вимагаючи не тільки стратегічного планування, а й розуміння важливих норм трудового законодавства. Разом з Вікторією Поліщук під час онлайн-лекції для EBA Dnipro наша бізнес-спільнота отримала розяснення та практичні поради щодо організації праці, ведення кадрового обліку та військового обліку, звільнення працівників в умовах воєнного стану. Так, процес прийняття на роботу включає в себе кілька етапів, серед яких: перевірка військово-облікових документів, повідомлення в податкову, надсилання даних до ТЦК (територіального центру комплектування) і ознайомлення з правилами ведення військового обліку. В свою чергу, процедура скорочення не зазнала особливих змін, але роботодавці часто допускають упущення під час скорочення, на які звернула увагу експертка: Не пропонуються всі вакантні посади. Створюються штучні конкурси. Надаються списки з 200-300 посад, які людина технічно не може опрацювати. Не надаються посадові інструкції. Ми щиро вдячні Вікторії Поліщук за практичні поради та розгляд судових кейсів для бізнесу.

Умови воєнного стану створюють суттєві виклики для роботодавців, вимагаючи не тільки стратегічного планування, а й розуміння важливих норм трудового законодавства. Разом з Вікторією Поліщук під час онлайн-лекції для EBA Dnipro наша бізнес-спільнота отримала роз’яснення та практичні поради щодо організації праці, ведення кадрового обліку та військового обліку, звільнення працівників в умовах воєнного стану.

Так, процес прийняття на роботу включає в себе кілька етапів, серед яких: перевірка військово-облікових документів, повідомлення в податкову, надсилання даних до ТЦК (територіального центру комплектування) і ознайомлення з правилами ведення військового обліку.

В свою чергу, процедура скорочення не зазнала особливих змін, але роботодавці часто допускають упущення під час скорочення, на які звернула увагу експертка:

  • Не пропонуються всі вакантні посади.
  • Створюються штучні конкурси.
  • Надаються списки з 200-300 посад, які людина технічно не може опрацювати.
  • Не надаються посадові інструкції.

Ми щиро вдячні Вікторії Поліщук за практичні поради та розгляд судових кейсів для бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: