fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro FinTax Solutions: Прибуток

11/ 04/ 2023
  Пройшла четверта зустріч у рамках проєкту EBA Dnipro: FinTax Solutions. Цей вебінар на тему «Прибуток» ми провели разом з очільниками та фахівцями ДПС у Дніпропетровській області, а також партнерами проєкту – експертами AC Crowe Ukraine. Так, у першій частині заходу представники податкової служби розкрили наступні теми: податок на прибуток підприємств: найбільш поширені питання платників, а також помилки, яких вони припускаються під час декларування; воєнний стан: види перевірок. Дії платника податків після подання до держаного реєстратора заяви на ліквідацію та після прийняття рішення про припинення юридичної особи. Партнер AC Crowe Ukraine з консультаційних послуг; сертифікований аудитор і бухгалтер-практик Юрій Циганок поділився важливими напрацюваннями та практичними порадами щодо: складання облікової політики на підприємстві; дисконтування фіндопомоги; курсових різниць і найпоширеніших ризиків у цій сфері; актуальної судової практики. Ми щиро вдячні колегам та партнерам заходу ДПС у Дніпропетровській області, AC Crowe Ukraine!

Пройшла четверта зустріч у рамках проєкту EBA Dnipro: FinTax Solutions. Цей вебінар на тему «Прибуток» ми провели разом з очільниками та фахівцями ДПС у Дніпропетровській області, а також партнерами проєкту – експертами AC Crowe Ukraine.

Так, у першій частині заходу представники податкової служби розкрили наступні теми:

  • податок на прибуток підприємств: найбільш поширені питання платників, а також помилки, яких вони припускаються під час декларування;
  • воєнний стан: види перевірок. Дії платника податків після подання до держаного реєстратора заяви на ліквідацію та після прийняття рішення про припинення юридичної особи.

Партнер AC Crowe Ukraine з консультаційних послуг; сертифікований аудитор і бухгалтер-практик Юрій Циганок поділився важливими напрацюваннями та практичними порадами щодо:

  • складання облікової політики на підприємстві;
  • дисконтування фіндопомоги;
  • курсових різниць і найпоширеніших ризиків у цій сфері;
  • актуальної судової практики.

Ми щиро вдячні колегам та партнерам заходу ДПС у Дніпропетровській області, AC Crowe Ukraine!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: