fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Expert Talks: «Транспорт та міжнародна торгівля»

05/ 08/ 2021
    Теми вантажоперевезень, експортно-імпортних операцій є важливими та цікавими для багатьох компаній. І як доречно, що в теплу літню пору можна поспілкуватися з колегами офлайн, поділитися досвідом, обговорити спільні проблеми, отримати поради та фахові роз’яснення. Саме таку нагоду мали представники бізнесу в рамках заходу EBA Dnipro Expert Talks:«Транспорт та міжнародна торгівля», який відбувся 3 серпня, за участю спікерів Міжнародної юридичної служби Interlegal. Протягом всієї зустрічі D дружній та приємній атмосфері представники бізнесу разом з експертами обговорювали юридичні питання та особливості експорту й імпорту продукції, останні зміни податкового законодавства, ключові тренди у створенні логістичних центрів тощо. Виступи спікерів заходу – Карини Горової, Дмитра Очколяса, Дарії Ляшенко – стосувалися питань, знайомих та актуальних для більшості компаній. Розглянули категорії ризиків у процесі торгівлі при перевезенні вантажів у контейнерах, специфіку роботи лінійного перевізника. Дарія Ляшенко і Карина Горова обговорювали теми податкового резидентства та арбітражних судів. Експерти порівнювали іноземні та вітчизняні арбітражі, розглядали їх переваги відносно національних судів. Не обійшлося й без наболілої теми недосконалості українського законодавства, зміни в якому не завжди відповідають інтересам бізнесу і сприяють розвитку здорової конкуренції в країні. Дмитро Очколяс навів реальні приклади роботи з проєктами нормативно-правових актів та чинними актами підзаконного характеру, окремі положення яких турбували бізнес-спільноту. Завдяки взаємодії з Державною регуляторною службою України, а також використанню досвіду колег з асоційованих іноземних офісів компанії, яких наразі вже тридцять по всьому світу, фахівцям Interlegal вдалося змінити ситуацію на краще, сприяти внесенню необхідних і важливих змін до цих документів. Дуже слушно тему підтримала компанія-учасниця заходу «OST-WEST Logistic Ukraine», яка має успішний досвід співпраці з Interlegal з відповідного питання. Треба відзначити, що свої доповіді спікери доповнювали цікавими кейсами – справжніми історіями клієнтських компаній, що тільки сприяло активній участі аудиторії в обговоренні. Так, великий інтерес викликала тема «сухих портів», презентована спікерами заходу разом з компанією N’Unit. Учасники заходу активно цікавилися процесом організації та інфраструктурою таких комплексів, перспективами розвитку цього напрямку, взаємодією з Укрзалізницею, маршрутами перевезень тощо. Щиро дякуємо колегам з Міжнародної юридичної служби Interlegal за фахову та змістовну інформацію, її професійну подачу та сподіваємося, що такі зустрічі відбуватимуться й надалі!
01/

 

Теми вантажоперевезень, експортно-імпортних операцій є важливими та цікавими для багатьох компаній. І як доречно, що в теплу літню пору можна поспілкуватися з колегами офлайн, поділитися досвідом, обговорити спільні проблеми, отримати поради та фахові роз’яснення.

Саме таку нагоду мали представники бізнесу в рамках заходу EBA Dnipro Expert Talks:«Транспорт та міжнародна торгівля», який відбувся 3 серпня, за участю спікерів Міжнародної юридичної служби Interlegal.

Протягом всієї зустрічі D дружній та приємній атмосфері представники бізнесу разом з експертами обговорювали юридичні питання та особливості експорту й імпорту продукції, останні зміни податкового законодавства, ключові тренди у створенні логістичних центрів тощо.

Виступи спікерів заходу – Карини Горової, Дмитра Очколяса, Дарії Ляшенко – стосувалися питань, знайомих та актуальних для більшості компаній. Розглянули категорії ризиків у процесі торгівлі при перевезенні вантажів у контейнерах, специфіку роботи лінійного перевізника. Дарія Ляшенко і Карина Горова обговорювали теми податкового резидентства та арбітражних судів. Експерти порівнювали іноземні та вітчизняні арбітражі, розглядали їх переваги відносно національних судів.

Не обійшлося й без наболілої теми недосконалості українського законодавства, зміни в якому не завжди відповідають інтересам бізнесу і сприяють розвитку здорової конкуренції в країні. Дмитро Очколяс навів реальні приклади роботи з проєктами нормативно-правових актів та чинними актами підзаконного характеру, окремі положення яких турбували бізнес-спільноту. Завдяки взаємодії з Державною регуляторною службою України, а також використанню досвіду колег з асоційованих іноземних офісів компанії, яких наразі вже тридцять по всьому світу, фахівцям Interlegal вдалося змінити ситуацію на краще, сприяти внесенню необхідних і важливих змін до цих документів. Дуже слушно тему підтримала компанія-учасниця заходу «OST-WEST Logistic Ukraine», яка має успішний досвід співпраці з Interlegal з відповідного питання.

Треба відзначити, що свої доповіді спікери доповнювали цікавими кейсами – справжніми історіями клієнтських компаній, що тільки сприяло активній участі аудиторії в обговоренні. Так, великий інтерес викликала тема «сухих портів», презентована спікерами заходу разом з компанією N’Unit. Учасники заходу активно цікавилися процесом організації та інфраструктурою таких комплексів, перспективами розвитку цього напрямку, взаємодією з Укрзалізницею, маршрутами перевезень тощо.

Щиро дякуємо колегам з Міжнародної юридичної служби Interlegal за фахову та змістовну інформацію, її професійну подачу та сподіваємося, що такі зустрічі відбуватимуться й надалі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: