fbpx

EBA Dnipro English Development Platform

23/ 07/ 2020
  Соціальні мережі та інтернет вже давно є невід’ємною складовою нашого життя, а останнім часом ще більша частина нашої повсякденності та спілкування перейшла в онлайн. Черговою темою EBA Dnipro English Development Platform була Social networking, де ми обговорювали, якими соціальними мережами ми користуємося, які плюси та мінуси ми отримуємо, чи робить інтернет наше життя простішим чи більш лінивим тощо. Так, серед основних переваг користування соцмережами учасники назвали: ✅ легкість спілкування з друзями та знайомими, підтримання зв’язку на відстані; ✅ пошук та отримання інформації; ✅ доступна кожному можливість поширення важливого меседжу/інформації на широкий загал тощо. Та, між тим, не обійтися і без негативу. 📍 Перш за все відзначили те, що соцмережі – страшенний time-eater: зайшов і не помітив, як сплинула година-друга. 📍 Також, соціальні мережі дещо викривляють реальність: переважно, люди викладають найкращі свої світлини, найяскравіші моменти і це створює ідеальну картинку чужого життя – без проблем та турбот. Часто також люди порівнюють себе та своє життя з «ідеальним» віртуальним життям інших і результат – не у власну сторону, що спричиняє зниження самооцінки та деяке невдоволення своїм життям. 📍 Третя негативна сторона – відсутність приватності. Усі світлини, вся інформація, що викладається у соцмережах, стає публічною і може бути використана не на вашу користь. Але тут можна самому вирішувати: постити чи ні. Отож, як висновок можемо відзначити, що, звісно, без інтернету зараз ніяк і краще за все знаходити баланс між віртуальним та реальним життям та вміти «фільтрувати» побачене у соцмережах. Дякуємо друзям та партнерам проекту – ESL - Школа вивчення англійської, за перший літній сезон. Побачимось вже восени!

Соціальні мережі та інтернет вже давно є невід’ємною складовою нашого життя, а останнім часом ще більша частина нашої повсякденності та спілкування перейшла в онлайн.

Черговою темою EBA Dnipro English Development Platform була Social networking, де ми обговорювали, якими соціальними мережами ми користуємося, які плюси та мінуси ми отримуємо, чи робить інтернет наше життя простішим чи більш лінивим тощо.

Так, серед основних переваг користування соцмережами учасники назвали:

✅ легкість спілкування з друзями та знайомими, підтримання зв’язку на відстані;
✅ пошук та отримання інформації;
✅ доступна кожному можливість поширення важливого меседжу/інформації на широкий загал тощо.

Та, між тим, не обійтися і без негативу.

📍 Перш за все відзначили те, що соцмережі – страшенний time-eater: зайшов і не помітив, як сплинула година-друга.
📍 Також, соціальні мережі дещо викривляють реальність: переважно, люди викладають найкращі свої світлини, найяскравіші моменти і це створює ідеальну картинку чужого життя – без проблем та турбот. Часто також люди порівнюють себе та своє життя з «ідеальним» віртуальним життям інших і результат – не у власну сторону, що спричиняє зниження самооцінки та деяке невдоволення своїм життям.
📍 Третя негативна сторона – відсутність приватності. Усі світлини, вся інформація, що викладається у соцмережах, стає публічною і може бути використана не на вашу користь. Але тут можна самому вирішувати: постити чи ні.

Отож, як висновок можемо відзначити, що, звісно, без інтернету зараз ніяк і краще за все знаходити баланс між віртуальним та реальним життям та вміти «фільтрувати» побачене у соцмережах.

Дякуємо друзям та партнерам проекту – ESL – Школа вивчення англійської, за перший літній сезон. Побачимось вже восени!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: