fbpx

EBA Dnipro Coaching Teens Platform

05/ 10/ 2019
    І навіть проливний дощ не став на заваді учасникам, аби зібратися разом для вирішення найважливіших завдань 😊 Другий модуль проекту – пройдено! Цього разу говорили про різне: Свої сильні сторони Мотивацію: види, секрети, як себе мотивувати Дисципліну Навчились ставити цілі по методиці SMARTER Що робили? Багато активностей! Наприклад: Вправа на співпрацю і роботу в команді: всі учасники взяли одну довгу палицю, і, підтримуючи її лише одним пальцем, опустили всі разом і акуратно поклали на підлогу. Зробили це з першого разу! Схоже, у нас зібралась відмінна команда 😊 Якби у вас було дуже багато грошей, чим би ви займалися кожен день? Ігор: 14 років, улюблені предмети: фізика, математика – став би актором; Настя, 13 років, улюблений предмет: біологія – із задоволенням зайнялася б благодійністю; Маша, 12 років, улюблений предмет: історія – дуже любить читати юридичну літературу. Мріяли, переносились в майбутнє, Аналізували свій ікігаі Склали формулу успіху вибору професії: Що ти хочеш, обираючи професію? + Що ти можеш? + Що користується попитом на ринку праці? Підводячи підсумки, кожен відповів на такі питання: Що було цінне для вас? Назвіть 3 найголовніших рішення сьогоднішнього дня. Запишіть. Попереду – 5 візитів на компанії!
01/

 

І навіть проливний дощ не став на заваді учасникам, аби зібратися разом для вирішення найважливіших завдань 😊

Другий модуль проекту – пройдено! Цього разу говорили про різне:

  • Свої сильні сторони
  • Мотивацію: види, секрети, як себе мотивувати
  • Дисципліну
  • Навчились ставити цілі по методиці SMARTER

Що робили? Багато активностей! Наприклад:

  1. Вправа на співпрацю і роботу в команді: всі учасники взяли одну довгу палицю, і, підтримуючи її лише одним пальцем, опустили всі разом і акуратно поклали на підлогу. Зробили це з першого разу! Схоже, у нас зібралась відмінна команда 😊
  2. Якби у вас було дуже багато грошей, чим би ви займалися кожен день? Ігор: 14 років, улюблені предмети: фізика, математика – став би актором; Настя, 13 років, улюблений предмет: біологія – із задоволенням зайнялася б благодійністю; Маша, 12 років, улюблений предмет: історія – дуже любить читати юридичну літературу.
  3. Мріяли, переносились в майбутнє, Аналізували свій ікігаі
  4. Склали формулу успіху вибору професії: Що ти хочеш, обираючи професію? + Що ти можеш? + Що користується попитом на ринку праці?

Підводячи підсумки, кожен відповів на такі питання: Що було цінне для вас? Назвіть 3 найголовніших рішення сьогоднішнього дня. Запишіть. Попереду – 5 візитів на компанії!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: