fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Coaching Teens Platform: ALLO

07/ 11/ 2019
    Амбітному проекту – феєричний фінал! 🎉 Зробити такою яскравою останню зустріч EBA Dnipro Coaching Teens Platform вдалося завдяки гостинності провідного українського лідера своєї сфери – компанії «Алло»! Крута компанія з 21-річним досвідом розвитку, трансформацій та втілення передових стратегій, залучення клієнтів та роботи з клієнтським досвідом. Колегам було чим поділитися з учасниками проекту Coaching Teens Platform! Захоплююче та насичене знайомство з компанією підлітки почали з магазину «Алло», де поспілкувалися з внутрішнім тренером компанії та консультантами магазину, дізналися про новинки на ринку смарт-технологій, гаджетів, а до того ж про WOW-можливості роботи в Алло! А після на нас чекав візит до офісу компанії та спілкування з професіоналами своєї справи: Тетяна Ступак, HR-комунікатор; Аліна Музика, керівник маркетингу товарів; Сергій Золотухін, Project Manager; Микола Астапов, директор з розвитку та управління форматом; Олег-Жан Даскалу, Customer Experience Officer; які поділилися секретами своєї професії та за пару років запросили підлітків приєднуватися до їх команд! Тепер ми знаємо багато секретів про компанію, та, натхненні візитом, хочемо поділитися і з вами: 345 магазинів в 140 містах України 4 млн відвідувачів щомісяця понад 4000 співробітників для співробітників діє спеціальна програма «Алло Кампус», в рамках якої кожен може обрати собі посаду мрії і дорости до неї в Алло є власна соціальна мережа для співробітників. Щиро вдячні всій команді «Алло», особисто Дмитру Деревицькому, засновнику компанії, Марії Чухрієнко, провідному менеджеру з корпоративної культури та внутрішніх комунікацій, та всім спікерам, що поділилися такою енергією з підлітками!
01/

 

Амбітному проекту – феєричний фінал! 🎉

Зробити такою яскравою останню зустріч EBA Dnipro Coaching Teens Platform вдалося завдяки гостинності провідного українського лідера своєї сфери – компанії «Алло»! Крута компанія з 21-річним досвідом розвитку, трансформацій та втілення передових стратегій, залучення клієнтів та роботи з клієнтським досвідом. Колегам було чим поділитися з учасниками проекту Coaching Teens Platform!

Захоплююче та насичене знайомство з компанією підлітки почали з магазину «Алло», де поспілкувалися з внутрішнім тренером компанії та консультантами магазину, дізналися про новинки на ринку смарт-технологій, гаджетів, а до того ж про WOW-можливості роботи в Алло!

А після на нас чекав візит до офісу компанії та спілкування з професіоналами своєї справи: Тетяна Ступак, HR-комунікатор; Аліна Музика, керівник маркетингу товарів; Сергій Золотухін, Project Manager; Микола Астапов, директор з розвитку та управління форматом; Олег-Жан Даскалу, Customer Experience Officer; які поділилися секретами своєї професії та за пару років запросили підлітків приєднуватися до їх команд!

Тепер ми знаємо багато секретів про компанію, та, натхненні візитом, хочемо поділитися і з вами:

  • 345 магазинів в 140 містах України
  • 4 млн відвідувачів щомісяця
  • понад 4000 співробітників
  • для співробітників діє спеціальна програма «Алло Кампус», в рамках якої кожен може обрати собі посаду мрії і дорости до неї
  • в Алло є власна соціальна мережа для співробітників.

Щиро вдячні всій команді «Алло», особисто Дмитру Деревицькому, засновнику компанії, Марії Чухрієнко, провідному менеджеру з корпоративної культури та внутрішніх комунікацій, та всім спікерам, що поділилися такою енергією з підлітками!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: