fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Business Hacks: Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти усунення корупційних ризиків

03/ 10/ 2019
    Комплаєнс – досить незвичний термін для бізнесу. Хоча, насправді, поняття не нове. Нова назва. Отож, комплаєнс (compliance) – з англ. – дотримання, згода, відповідність. Трудовий комплаєнс – комплекс заходів із забезпечення відповідності діяльності роботодавця та інших суб’єктів трудового права діючому законодавству, іншим нормативним документам, які містять норми трудового права. В рамках заходу першими поділились своєю практикою представники компанії-члена Асоціації «Сентравіс Продакшн Юкрейн» – Інна Полуциганова, керівник відділу з корпоративних прав та юридичних питань, адвокат, та Яна Бахматова, спеціаліст з внутрішніх комунікацій. Так, основні принципи здійснення комплаєнс-контролю: неупередженість, системність, оперативність та своєчасність, невідворотність настання відповідальності. Основні показники ефективності роботи комплаєнс-системи в компанії: покращення результатів здійснення господарської діяльності компанії в цілому; формування позитивної ділової репутації компанії формування певної корпоративної культури в компанії Експерти юридичної фірми «Ілляшев та партнери» – Леся Самаріна, керівник офісу у Дніпрі, та Валерія Гудій, радник, адвокат, ЮФ «Ілляшев та Партнери», говорили про відповідальність за порушення Трудового законодавства та оплати праці (дисциплінарна, адміністративна, фінансова, кримінальна) та оцінку корупційних ризиків у сфері боротьби з тіньовою економікою. Зі сторони органів влади були присутні Андрій Толстогузов, начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, та Ігор Осадчий, Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, основний меседж яких був – вести чесну діяльність, не порушувати, не давати та не провокувати на взяття хабарів представників органів влади. Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату UNIC, представила пакет рекомендацій Уряду України в рамках проекту «Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу».
01/

 

Комплаєнс – досить незвичний термін для бізнесу. Хоча, насправді, поняття не нове. Нова назва.

Отож, комплаєнс (compliance) – з англ. – дотримання, згода, відповідність.

Трудовий комплаєнс – комплекс заходів із забезпечення відповідності діяльності роботодавця та інших суб’єктів трудового права діючому законодавству, іншим нормативним документам, які містять норми трудового права.

В рамках заходу першими поділились своєю практикою представники компанії-члена Асоціації «Сентравіс Продакшн Юкрейн»Інна Полуциганова, керівник відділу з корпоративних прав та юридичних питань, адвокат, та Яна Бахматова, спеціаліст з внутрішніх комунікацій.

Так, основні принципи здійснення комплаєнс-контролю: неупередженість, системність, оперативність та своєчасність, невідворотність настання відповідальності.

Основні показники ефективності роботи комплаєнс-системи в компанії:

  • покращення результатів здійснення господарської діяльності компанії в цілому;
  • формування позитивної ділової репутації компанії
  • формування певної корпоративної культури в компанії

Експерти юридичної фірми «Ілляшев та партнери»Леся Самаріна, керівник офісу у Дніпрі, та Валерія Гудій, радник, адвокат, ЮФ «Ілляшев та Партнери», говорили про відповідальність за порушення Трудового законодавства та оплати праці (дисциплінарна, адміністративна, фінансова, кримінальна) та оцінку корупційних ризиків у сфері боротьби з тіньовою економікою.

Зі сторони органів влади були присутні Андрій Толстогузов, начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, та Ігор Осадчий, Перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, основний меседж яких був – вести чесну діяльність, не порушувати, не давати та не провокувати на взяття хабарів представників органів влади.

Гаяне Каракашян, Голова Секретаріату UNIC, представила пакет рекомендацій Уряду України в рамках проекту «Зміцнення засад доброчесності у взаємодії держави та бізнесу».

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: