fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Best Business Practices: Реновація елеватора зі 100-річною історією

11/ 10/ 2021
    Високий сезон для зернотрейдерів триває, тому на запрошення ГК G.R. Agro, разом із колегами та гостями ми потрапили за лаштунки елеваторного комплексу Інгулець, який знаходиться під управлінням компанії з 2016 року. Захід відбувся в рамках проєкта EBA Dnipro Best Business Practices: Реновація елеватора зі 100-річною історією. Артем Ремпен, операційний директор ГК G.R. Agro та член координаційної ради офісу Асоціації у Дніпрі, провів неймовірно цікаву екскурсію, під час якої гості дізналися й побачили, як усе відбувається насправді. Так, стадії прийому зерна включають у себе виконання наступних етапів: 1️⃣ Лабораторне дослідження. 2️⃣ Зважування. 3️⃣ Приймання. 4️⃣ Очищення. 5️⃣ Сушіння. 6️⃣ Складування. 7️⃣ Відвантаження. Елеватор підлогового типу зберігання може вміщувати до 52 тис тонн зерна. Цікавий факт: після реконструкції зерносховища та повної автоматизації процесів елеватор прийняв рекордну кількість автомобілів, завантажених зерном, - 114 одиниць. У 2020 році була запущена нова зерносушарка потужністю 90 тонн на годину. Автоматизація зерносушарки дозволила контролювати вологість зерна, стан роботи пальників, турбовентилятору, а також роботу транспортерів. Зерносушаркою можна управляти й дистанційно. Значною перевагою комплексу є наявність чотирьох незалежних технологічних ліній, що надає елеватору велику мобільність, адже кожна лінія може приймати окрему культуру. За декілька років компанії вдалось замінити все транспортне обладнання та три з чотирьох автомобілерозвантажувачів, за рахунок цього й швидкість приймання виросла в рази. Ми щиро вдячні за теплий прийом робітникам ГК G.R. Agro, за страви - смачному партнеру заходу Ресторан Spoon, а також IDS Borjomi Ukraine - за напої, які освіжають та надихають.
01/

 

Високий сезон для зернотрейдерів триває, тому на запрошення ГК G.R. Agro, разом із колегами та гостями ми потрапили за лаштунки елеваторного комплексу “Інгулець”, який знаходиться під управлінням компанії з 2016 року. Захід відбувся в рамках проєкта EBA Dnipro Best Business Practices: Реновація елеватора зі 100-річною історією.

Артем Ремпен, операційний директор ГК G.R. Agro та член координаційної ради офісу Асоціації у Дніпрі, провів неймовірно цікаву екскурсію, під час якої гості дізналися й побачили, як усе відбувається насправді. Так, стадії прийому зерна включають у себе виконання наступних етапів:

1️⃣ Лабораторне дослідження.
2️⃣ Зважування.
3️⃣ Приймання.
4️⃣ Очищення.
5️⃣ Сушіння.
6️⃣ Складування.
7️⃣ Відвантаження.

Елеватор підлогового типу зберігання може вміщувати до 52 тис тонн зерна. Цікавий факт: після реконструкції зерносховища та повної автоматизації процесів елеватор прийняв рекордну кількість автомобілів, завантажених зерном, – 114 одиниць.

У 2020 році була запущена нова зерносушарка потужністю 90 тонн на годину. Автоматизація зерносушарки дозволила контролювати вологість зерна, стан роботи пальників, турбовентилятору, а також роботу транспортерів. Зерносушаркою можна управляти й дистанційно.

Значною перевагою комплексу є наявність чотирьох незалежних технологічних ліній, що надає елеватору велику мобільність, адже кожна лінія може приймати окрему культуру. За декілька років компанії вдалось замінити все транспортне обладнання та три з чотирьох автомобілерозвантажувачів, за рахунок цього й швидкість приймання виросла в рази.

Ми щиро вдячні за теплий прийом робітникам ГК G.R. Agro, за страви – смачному партнеру заходу Ресторан Spoon, а також IDS Borjomi Ukraine – за напої, які освіжають та надихають.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: