fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Dnipro Best Business Practices – Планета Кіно: Сервіс. Рецепт щастя вашого клієнта

30/ 10/ 2020
    У рамках проєкту EBA Dnipro Best Business Practices учасники відвідали територію кінотеатру мережі “Планета кіно”, відкриття якого відбулося у березні 2020 р. Наталія Литвиненко, директор “Планета кіно” у Дніпрі, провела для нас екскурсію, розкрила таємниці життя кінотеатру та найсмачнішого попкорну, концепції бездоганного сервісу, основні принципи роботи та відношення до клієнта, яким слідують працівники мережі. Що ж є СЕРВІС та як задовольнити найвибагливішого гостя? В першу чергу – це любов до клієнта. В дружній атмосфері, яка є невід’ємною частиною, що панує на всій території, дійсно хочеться проводити час та насолоджуватися кожним куточком, який створений з любов’ю і піклуванням. Діджиталізація, постійний звязок з клієнтом, отримання та обробка фідбеків у кіномережі також стоїть на дуже високому рівні.  Якщо потрібно замовити квиток – існує додаток, через який з легкістю можна його забронювати або скасувати, розроблена система бонусів, яка надає знижки. Індивідуальний підхід до кожного відвідувача здійснюється за допомогою чат-боту, який допоможе вирішити будь-які питання на місці (наприклад, якщо у залі прохолодно, можна попросити плед). А якщо бажаєте придбати смаколиків до сеансу – кіномаркет пропонує широкий вибір для дорослих та дітей. Особлива увага приділяється кіноконтенту, який обирається, щоб задовольнити смак максимально широкої аудиторії. Так, на відміну від інших кінотеатрів, в “Планета кіно” можна переглянути фільми в оригінальній версії англійською, документальні українські доробки та концерти різних музичних груп та виконавців. Локації та кінозали «Планета кіно» доступні для оренди під проведення конференцій, презентацій, святкових подій, днів народження, тощо. Якщо об’єднати всі концепції, яким слідує компанія, отримуємо основні принципи роботи та сервісу мережі – швидкість, гнучкість та дружелюбність.  Дякуємо Наталії Литвиненко та співробітникам кінотеатру за гостинність та цікаві інсайти!
01/

 

У рамках проєкту EBA Dnipro Best Business Practices учасники відвідали територію кінотеатру мережі “Планета кіно”, відкриття якого відбулося у березні 2020 р. Наталія Литвиненко, директор “Планета кіно” у Дніпрі, провела для нас екскурсію, розкрила таємниці життя кінотеатру та найсмачнішого попкорну, концепції бездоганного сервісу, основні принципи роботи та відношення до клієнта, яким слідують працівники мережі.

Що ж є СЕРВІС та як задовольнити найвибагливішого гостя? В першу чергу – це любов до клієнта. В дружній атмосфері, яка є невід’ємною частиною, що панує на всій території, дійсно хочеться проводити час та насолоджуватися кожним куточком, який створений з любов’ю і піклуванням.

Діджиталізація, постійний зв’язок з клієнтом, отримання та обробка фідбеків у кіномережі також стоїть на дуже високому рівні.  Якщо потрібно замовити квиток – існує додаток, через який з легкістю можна його забронювати або скасувати, розроблена система бонусів, яка надає знижки. Індивідуальний підхід до кожного відвідувача здійснюється за допомогою чат-боту, який допоможе вирішити будь-які питання на місці (наприклад, якщо у залі прохолодно, можна попросити плед). А якщо бажаєте придбати смаколиків до сеансу – кіномаркет пропонує широкий вибір для дорослих та дітей.

Особлива увага приділяється кіноконтенту, який обирається, щоб задовольнити смак максимально широкої аудиторії. Так, на відміну від інших кінотеатрів, в “Планета кіно” можна переглянути фільми в оригінальній версії англійською, документальні українські доробки та концерти різних музичних груп та виконавців.

Локації та кінозали «Планета кіно» доступні для оренди під проведення конференцій, презентацій, святкових подій, днів народження, тощо.

Якщо об’єднати всі концепції, яким слідує компанія, отримуємо основні принципи роботи та сервісу мережі – швидкість, гнучкість та дружелюбність. 

Дякуємо Наталії Литвиненко та співробітникам кінотеатру за гостинність та цікаві інсайти!

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: