fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Час на Сім’ю: як залишатись ефективним в період карантину?

22/ 04/ 2020
  Вже декілька тижнів поспіль ми з вами намагаємось об’єднати те, що складно об’єднати: діти,  сім’я, робота. Яким же чином залишатись продуктивним в період  карантину? Асоціація разом з Лілією Луць, сертифікованим персональним і бізнес коучем  шукали відповідь 22 квітня 2020 в рамках проекту: «EBA Час на Сім’ю». Учасники дискусії поділилися труднощами, які вони проходять, поєднуючи роботу вдома з сімейними/домашніми обов’язками, і лайфхаками по їх вирішенню. Зрозуміло,  що універсального правила звичайно не існує,  адже ми всі унікальні, і карантин на кожного впливає по своєму.  Отож,  на що необхідно звернути увагу сьогодні, щоб залишатись у ресурсі: Турбота про себе (емоційне, фізичне, духовне, ментальне здоров’я). Задаємо собі запитання: що я сьогодні відчуваю, як я себе почуваю? Які завдання я маю сьогодні вирішити? Важливо, якщо ви відчуваєте певне роздратування необхідно задати собі запитання чому і що викликало саме таку реакцію? Необхідно бути відвертим зі собою у першу чергу. Така комунікація зі собою дозволить зменшитирівень роздратування і опанувати себе. Взаємодія із сім’єю (обов’язки, взаємо підтримка, розпорядок дня, особисті кордони). Необхідно бути відвертим з рідними, нагадати собі про дійсно важливі і цінні моменти, які об’єднують сім’ю, розділити домашні обов’язки серед домашніх, знайти для себе час. Вчимося бути вдячними (ранкові ритуали вдячності). Кожен день – це безцінний дар. У кожного з нас точно є за що подякувати цьому дню. Підтримка батьків у період карантину. Необхідно звернути увагу на фізичні навантаження та емоційний стан. Навіть звичайний дзвінок із запитанням: “Як у вас справи?” -може підняти настрій і принести радість в їх життя. Життя в стилі Хюгге на карантині (щастя проживання кожного дня). Знаходьте позитивні моменти кожного дня. Обійми дітей, спілкування з батьками,проста філіжанка кави на самоті,  чи у сімейному колі, спільне прибирання,  гра з домашніми тваринами, гарна погода на дворі тощо. Зазвичай найскладніші речі у житті, є найпростішими. І ми так багато уже знаємо згідно нашого досвіду та пережитого, однак сьогодні в часи карантину, мало лише знати, важливо запроваджувати їх в життя. Ваша посмішка може підтримати рідну людину,  ваше добре слово старшим батькам - зігріє їх серце. Щирість та відвертість зі собою та близькими може бути гарними ліками не тільки в часи карантину. Залишаймося оптимістами та здоровими!

Вже декілька тижнів поспіль ми з вами намагаємось об’єднати те, що складно об’єднати: діти,  сім’я, робота. Яким же чином залишатись продуктивним в період  карантину? Асоціація разом з Лілією Луць, сертифікованим персональним і бізнес коучем  шукали відповідь 22 квітня 2020 в рамках проекту: «EBA Час на Сім’ю».

Учасники дискусії поділилися труднощами, які вони проходять, поєднуючи роботу вдома з сімейними/домашніми обов’язками, і лайфхаками по їх вирішенню.

Зрозуміло,  що універсального правила звичайно не існує,  адже ми всі унікальні, і карантин на кожного впливає по своєму.  Отож,  на що необхідно звернути увагу сьогодні, щоб залишатись у ресурсі:

  • Турбота про себе (емоційне, фізичне, духовне, ментальне здоров’я). Задаємо собі запитання: що я сьогодні відчуваю, як я себе почуваю? Які завдання я маю сьогодні вирішити? Важливо, якщо ви відчуваєте певне роздратування необхідно задати собі запитання чому і що викликало саме таку реакцію? Необхідно бути відвертим зі собою у першу чергу. Така комунікація зі собою дозволить зменшитирівень роздратування і опанувати себе.
  • Взаємодія із сім’єю (обов’язки, взаємо підтримка, розпорядок дня, особисті кордони). Необхідно бути відвертим з рідними, нагадати собі про дійсно важливі і цінні моменти, які об’єднують сім’ю, розділити домашні обов’язки серед домашніх, знайти для себе час.
  • Вчимося бути вдячними (ранкові ритуали вдячності). Кожен день – це безцінний дар. У кожного з нас точно є за що подякувати цьому дню.
  • Підтримка батьків у період карантину. Необхідно звернути увагу на фізичні навантаження та емоційний стан. Навіть звичайний дзвінок із запитанням: “Як у вас справи?” -може підняти настрій і принести радість в їх життя.
  • Життя в стилі Хюгге на карантині (щастя проживання кожного дня). Знаходьте позитивні моменти кожного дня. Обійми дітей, спілкування з батьками,проста філіжанка кави на самоті,  чи у сімейному колі, спільне прибирання,  гра з домашніми тваринами, гарна погода на дворі тощо.

Зазвичай найскладніші речі у житті, є найпростішими. І ми так багато уже знаємо згідно нашого досвіду та пережитого, однак сьогодні в часи карантину, мало лише знати, важливо запроваджувати їх в життя. Ваша посмішка може підтримати рідну людину,  ваше добре слово старшим батькам – зігріє їх серце. Щирість та відвертість зі собою та близькими може бути гарними ліками не тільки в часи карантину.

Залишаймося оптимістами та здоровими!

Спікери

1 / 1
Лілія Луць
Сертифікований коуч PCC ICF. Авторка та тренерка програм для підлітків «Моя майбутня професія». НЛП Майстер. Досвід роботи в корпоративному бізнесі понад 17 років. 7 років в управлінні персоналом. Працювала в таких компаніях як Coca-Cola, SC Johnson, Samsung Electronics, Shell, GlobalLogic
Лілія Луць

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: