fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА звертається до світових виробників лікарських засобів та медичних виробів, спонсорів, контрактних дослідницьких організацій припинити інвестувати в Росію

04/ 03/ 2022
  Від імені компаній-членів Комітету з охорони здоровʼя Європейської Бізнес Асоціації, включаючи Підкомітет з клінічних досліджень та Підкомітет з медичних виробів, звертаємось до вас (всіх світових виробників лікарських засобів та медчиних виробів, спонсорів, контрактно-дослідницьких організацій) щодо повномасштабної війни, розпочатої Росією проти нашої країни вранці 24 лютого 2022 року. Росія завдала ракетно-повітряних ударів по всіх регіонах України, в тому числі по цивільних обєктах. Російські війська, диверсійні групи, численні угруповання танків та важкої воєнної техніки вторглись в Україну з кількох напрямків, руйнуються міста та села нашої країни, гинуть громадяни України, зокрема, мирні жителі, діти, жінки, люди похилого віку. Це повномасштабне вторгнення Росії в Україну триває вже девять днів. Всі українці, їх родичі, друзі зараз переховуються в бомбосховищах, станціях метро, аби залишитися в живих. Наші найбільші міста знаходяться у цілодобовій облозі та під безперервними бомбардуваннями і ракетними ударами. Наші люди залишають свої домівки, пацієнти не можуть отримати необхідного лікування. Агресія та терористичні дії Росії проти України призвели до масових вбивств українських громадян, залишили багато сімей без домівок.  З кожним днем цієї війни, розпочатої проти нашої незалежної держави, Росія втрачає людське обличчя. По всій смузі наступу фіксуються численні випадки порушення російським агресором законів війни та міжнародного гуманітарного права. Найпоширеніші військові злочини російських окупантів: використання зброї проти цивільного населення, бомбардування, ракетні та артилерійські обстріли машин швидкої допомоги, дитячих домів, садочків, шкіл, лікарень, житлових кварталів, - призвели до руйнування об’єктів цивільної інфраструктури. Ворог для прикриття використовує державну символіку і форму Збройних сил України, Національної гвардії та Національної поліції України. Українські прапори вивішуються на колонах російської військової техніки. Колони танків та бронетранспортерів агресора обстріляли помешкання місцевих жителів в Чернігівській області, свідомо зруйнували інфраструктурні об’єкти та помешкання в Київській області. Крім того, зафіксовані випадки, коли противник вивішує білий прапор на своїй техніці нібито для того, щоб здатись. Проте, після наближення до українських позицій, окупанти починають відкривати вогонь на ураження. Окупанти принесли гуманітарну катастрофа у Волноваху. Російські окупанти отримали ненависть і зневагу мирного населення. Ми звертаємося до всіх світових виробників лікарських засобів та медчиних виробів, спонсорів, контрактно-дослідницьких організацій із закликом приєднатися до міжнародних санкцій та припинити інвестувати в нові технології та фармацевтичні дослідження і розробки в Росії. Ми закликаємо вас припинити клінічні дослідження ваших інноваційних препаратів у Росії.

Від імені компаній-членів Комітету з охорони здоровʼя Європейської Бізнес Асоціації, включаючи Підкомітет з клінічних досліджень та Підкомітет з медичних виробів, звертаємось до вас (всіх світових виробників лікарських засобів та медчиних виробів, спонсорів, контрактно-дослідницьких організацій) щодо повномасштабної війни, розпочатої Росією проти нашої країни вранці 24 лютого 2022 року. Росія завдала ракетно-повітряних ударів по всіх регіонах України, в тому числі по цивільних об’єктах.

Російські війська, диверсійні групи, численні угруповання танків та важкої воєнної техніки вторглись в Україну з кількох напрямків, руйнуються міста та села нашої країни, гинуть громадяни України, зокрема, мирні жителі, діти, жінки, люди похилого віку. Це повномасштабне вторгнення Росії в Україну триває вже дев’ять днів.

Всі українці, їх родичі, друзі зараз переховуються в бомбосховищах, станціях метро, аби залишитися в живих. Наші найбільші міста знаходяться у цілодобовій облозі та під безперервними бомбардуваннями і ракетними ударами. Наші люди залишають свої домівки, пацієнти не можуть отримати необхідного лікування.

Агресія та терористичні дії Росії проти України призвели до масових вбивств українських громадян, залишили багато сімей без домівок. 

З кожним днем цієї війни, розпочатої проти нашої незалежної держави, Росія втрачає людське обличчя. По всій смузі наступу фіксуються численні випадки порушення російським агресором законів війни та міжнародного гуманітарного права. Найпоширеніші військові злочини російських окупантів: використання зброї проти цивільного населення, бомбардування, ракетні та артилерійські обстріли машин швидкої допомоги, дитячих домів, садочків, шкіл, лікарень, житлових кварталів, – призвели до руйнування об’єктів цивільної інфраструктури. Ворог для прикриття використовує державну символіку і форму Збройних сил України, Національної гвардії та Національної поліції України. Українські прапори вивішуються на колонах російської військової техніки. Колони танків та бронетранспортерів агресора обстріляли помешкання місцевих жителів в Чернігівській області, свідомо зруйнували інфраструктурні об’єкти та помешкання в Київській області. Крім того, зафіксовані випадки, коли противник вивішує білий прапор на своїй техніці нібито для того, щоб здатись. Проте, після наближення до українських позицій, окупанти починають відкривати вогонь на ураження. Окупанти принесли гуманітарну катастрофа у Волноваху. Російські окупанти отримали ненависть і зневагу мирного населення.

Ми звертаємося до всіх світових виробників лікарських засобів та медчиних виробів, спонсорів, контрактно-дослідницьких організацій із закликом приєднатися до міжнародних санкцій та припинити інвестувати в нові технології та фармацевтичні дослідження і розробки в Росії. Ми закликаємо вас припинити клінічні дослідження ваших інноваційних препаратів у Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: