fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA and Mind Club Business Talks у Львові

29/ 06/ 2018
    Фото Роман Пищик Не лише музика об’єднала представників Асоціації та гостей фестивалю Leopolis Jazz Fest, а й бізнесові події, організовані Асоціацією. 28 червня Товариство зустрілось для неформального спілкування на заході «Зустріч без краваток» в офісі Advice Group. Це була чудова нагода для членів-компаній Асоціації з різних міст познайомитись між собою, обговорити майбутні події, концерти та поділитись своїм бачення бізнес-середовища в інших регіонах. 29 червня бізнес-спільноті мала змогу отримати відкриті відповіді на провокаційні запитання під час спільного заходу Асоціації та Mind.UA Business Talks на тему «Чому Україна? Можливості та загрози для інвестицій», який проходив у Grand Hotel Lviv. Інколи корисно виходити з зони комфорту та дивитись на ситуацію з різних сторін, наприклад, зі сторони наших міжнародних партнерів і сусідів. Саме тому ми запросили шанованих гостей Рона ван Рудена, голову Місії МВФ в Україні, та Хьюга Мінгареллі, голову представництва ЄС в Україні, щоб вони поділились своїм баченням України. Ключові повідомлення від пана Руден і пана Мінгареллі: існує ряд позитивних змін в Україні, які вітаються світовою спільнотою, зокрема, створення Антикорупційного суду та НАБУ, автоматичне повернення ПДВ; початок наступного року буде досить складним для країни через потребу повернення зовнішніх зобов’язань, також Україна має продовжувати впроваджувати реформи для отримання додаткового фінансування; Україні невпинно потрібно працювати над покращенням іміджу на світовій арені. Україні повинні цінувати свою країну, та активніше стимулювати урядовців впроваджувати реформи, промотувати серед населення та іноземних сусідів ті добрі справи та успіхи, які відбуваються щодня. Спільними зусиллями зробити гарну справу легше, тому дякуємо Mind.Ua, Invest in Lviv region в особі Романа Матиса та його команди, а також Антону Подільчаку, голові регіональної координаційної ради Асоціації, та його компанії Advice Group. Дякуємо партнерам настрою нашого заходу – Pernod Ricard Ukraine та бартендерам Дмитру, Юрію та Павлу з The Room Wine Bar за надзвичайні коктейлі, та нашим хостесам з компанії Argus за гостинність та безпеку!
01/

 

Фото Роман Пищик

Не лише музика об’єднала представників Асоціації та гостей фестивалю Leopolis Jazz Fest, а й бізнесові події, організовані Асоціацією.

28 червня Товариство зустрілось для неформального спілкування на заході «Зустріч без краваток» в офісі Advice Group. Це була чудова нагода для членів-компаній Асоціації з різних міст познайомитись між собою, обговорити майбутні події, концерти та поділитись своїм бачення бізнес-середовища в інших регіонах.

29 червня бізнес-спільноті мала змогу отримати відкриті відповіді на провокаційні запитання під час спільного заходу Асоціації та Mind.UA Business Talks на тему «Чому Україна? Можливості та загрози для інвестицій», який проходив у Grand Hotel Lviv.

Інколи корисно виходити з зони комфорту та дивитись на ситуацію з різних сторін, наприклад, зі сторони наших міжнародних партнерів і сусідів. Саме тому ми запросили шанованих гостей Рона ван Рудена, голову Місії МВФ в Україні, та Хьюга Мінгареллі, голову представництва ЄС в Україні, щоб вони поділились своїм баченням України.

Ключові повідомлення від пана Руден і пана Мінгареллі:

  • існує ряд позитивних змін в Україні, які вітаються світовою спільнотою, зокрема, створення Антикорупційного суду та НАБУ, автоматичне повернення ПДВ;
  • початок наступного року буде досить складним для країни через потребу повернення зовнішніх зобов’язань, також Україна має продовжувати впроваджувати реформи для отримання додаткового фінансування;
  • Україні невпинно потрібно працювати над покращенням іміджу на світовій арені. Україні повинні цінувати свою країну, та активніше стимулювати урядовців впроваджувати реформи, промотувати серед населення та іноземних сусідів ті добрі справи та успіхи, які відбуваються щодня.

Спільними зусиллями зробити гарну справу легше, тому дякуємо Mind.Ua, Invest in Lviv region в особі Романа Матиса та його команди, а також Антону Подільчаку, голові регіональної координаційної ради Асоціації, та його компанії Advice Group.

Дякуємо партнерам настрою нашого заходу – Pernod Ricard Ukraine та бартендерам Дмитру, Юрію та Павлу з The Room Wine Bar за надзвичайні коктейлі, та нашим хостесам з компанії Argus за гостинність та безпеку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: