fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дитяче здоров’я під час війни: запрошення на пресбранч

27/ 10/ 2023
  Запрошуємо вас на закритий пресбранч з фахівцями «Охматдиту» та благодійниками. Головні теми розмови: дитяче здоровя під час війни, проблеми, виклики, хронічні захворювання, приховані загрози та діагностика дитячого здоров’я на деокупованих територіях. Лікарі «Охматдиту» від початку деокупації Житомирської, Київської та Чернігівської областей на волонтерських засадах їздять у малодоступні регіони й оглядають там діток. За підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді» вони почали виїжджати в інші регіони: Вінницька, Черкаська, Київська, Дніпропетровська області. І тут теж виявили багато патологій, яких раніше не було: зросли випадки дитячого ожиріння та заїдання стресу, захворювань шлунково-кишкового тракту і т.д.  На бранчі лікарі та благодійники в неформальній атмосфері розкажуть про важливість подібних медичних проєктів під час війни, нададуть статистику по розвитку дитячих хвороб, розкажуть про плани й наступні проєкти.  Дата: 31 жовтня (вівторок) Час: 08:45-11:00 Локація: Освіторія хаб, вулиця Князів Острозьких, 2 (ст. м. Арсенальна). Тривалість: 2 години  Наші спікерки:  Ольга Медведєва – завідувачка педіатричного відділення КДП НДСЛ «Охматдит»; Тетяна Волочай – директорка Благодійного Фонду «МХП – Громаді»; Галина Смернова – блогерка, волонтерка, мама сина Проєкт «Скарбничка здоров’я» спрямований на надання медичної допомоги дітям із важкодоступних регіонів. Ініціатива реалізується спільно з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею МОЗ України «Охматдит», за підтримки БО «БФ МХП - Громаді». Майже 40 лікарів з травня 2022 року виїздять в різні області України, щоб оглядати дітей. З літа цього року виїзди проводяться під гаслом #нечекайзчекапом, адже важливо перевіряти дітей, щоб завчасно діагностувати порушення та слідкувати за розвитком дитячого організму. Багато хвороб на початкових етапах можуть протікати безсимптомно, тому важливо робити медогляди дітей так само часто, як і дорослих.   Для реєстрації звертайтесь на пошту: [email protected]

Запрошуємо вас на закритий пресбранч з фахівцями «Охматдиту» та благодійниками. Головні теми розмови: дитяче здоров’я під час війни, проблеми, виклики, хронічні захворювання, приховані загрози та діагностика дитячого здоров’я на деокупованих територіях. Лікарі «Охматдиту» від початку деокупації Житомирської, Київської та Чернігівської областей на волонтерських засадах їздять у малодоступні регіони й оглядають там діток. За підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді» вони почали виїжджати в інші регіони: Вінницька, Черкаська, Київська, Дніпропетровська області. І тут теж виявили багато патологій, яких раніше не було: зросли випадки дитячого ожиріння та заїдання стресу, захворювань шлунково-кишкового тракту і т.д. 

На бранчі лікарі та благодійники в неформальній атмосфері розкажуть про важливість подібних медичних проєктів під час війни, нададуть статистику по розвитку дитячих хвороб, розкажуть про плани й наступні проєкти. 

Дата: 31 жовтня (вівторок)

Час: 08:45-11:00

Локація: Освіторія хаб, вулиця Князів Острозьких, 2 (ст. м. Арсенальна).

Тривалість: 2 години 

Наші спікерки: 

  1. Ольга Медведєва – завідувачка педіатричного відділення КДП НДСЛ «Охматдит»;
  2. Тетяна Волочай – директорка Благодійного Фонду «МХП – Громаді»;
  3. Галина Смернова – блогерка, волонтерка, мама сина

Проєкт «Скарбничка здоров’я» спрямований на надання медичної допомоги дітям із важкодоступних регіонів. Ініціатива реалізується спільно з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею МОЗ України «Охматдит», за підтримки БО «БФ МХП – Громаді». Майже 40 лікарів з травня 2022 року виїздять в різні області України, щоб оглядати дітей. З літа цього року виїзди проводяться під гаслом #нечекайзчекапом, адже важливо перевіряти дітей, щоб завчасно діагностувати порушення та слідкувати за розвитком дитячого організму. Багато хвороб на початкових етапах можуть протікати безсимптомно, тому важливо робити медогляди дітей так само часто, як і дорослих.  

Для реєстрації звертайтесь на пошту: o.v.onyshchenko@mhp.com.ua


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: