fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія на тему проблематики законодавчих норм щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

30/ 10/ 2023
  За даними Пенсійного фонду лише 700 тис. з 2,7 млн осіб з інвалідністю в Україні офіційно працевлаштовані. Чому так відбувається та чи готові українські підприємства повертати на робочі місця працівників, які постраждали на війні? Про це вже дізналася Суханенко Вікторія, керівник консалтингу з охорони праці ТОВ «БДО Консалтинг». За ініціативою ESOSH, журналу «Охорона праці», Insight Ukraine, БФ “MindyFoundation” та Держслужби зайнятості України на XX Міжнародній виставці «КомунТех» відбулася панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека», яка мала на меті зблизити суспільство з проблемою працевлаштування осіб з інвалідністю і надати конструктивні шляхи її вирішення. Головними темами обговорення стали наступні питання: Створення робочого простору для осіб з інвалідністю, ветеранів і ветеранок Надання адаптаційного спецодягу Навчання та працевлаштування осіб з інвалідністю Правові та економічні аспекти інклюзії в Україні Участь у дискусії взяли представники Мінсоцполітики, Мінветеранів, Держслужби зайнятості, УСПП, СПО профспілок, представники підприємств, громадські об’єднання та благодійні фонди. Спікери представили докладний аналіз проблеми відсутності законодавчих норм працевлаштування людей з інвалідністю, а також власні рекомендації щодо створення безпечних і комфортних умов праці для них. Переглянути дискусію і дізнатися більше можна тут.

За даними Пенсійного фонду лише 700 тис. з 2,7 млн осіб з інвалідністю в Україні офіційно працевлаштовані.

Чому так відбувається та чи готові українські підприємства повертати на робочі місця працівників, які постраждали на війні? Про це вже дізналася Суханенко Вікторія, керівник консалтингу з охорони праці ТОВ «БДО Консалтинг».

За ініціативою ESOSH, журналу «Охорона праці», Insight Ukraine, БФ “MindyFoundation” та Держслужби зайнятості України на XX Міжнародній виставці «КомунТех» відбулася панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека», яка мала на меті зблизити суспільство з проблемою працевлаштування осіб з інвалідністю і надати конструктивні шляхи її вирішення.

Головними темами обговорення стали наступні питання:

  • Створення робочого простору для осіб з інвалідністю, ветеранів і ветеранок
  • Надання адаптаційного спецодягу
  • Навчання та працевлаштування осіб з інвалідністю
  • Правові та економічні аспекти інклюзії в Україні

Участь у дискусії взяли представники Мінсоцполітики, Мінветеранів, Держслужби зайнятості, УСПП, СПО профспілок, представники підприємств, громадські об’єднання та благодійні фонди.

Спікери представили докладний аналіз проблеми відсутності законодавчих норм працевлаштування людей з інвалідністю, а також власні рекомендації щодо створення безпечних і комфортних умов праці для них.

Переглянути дискусію і дізнатися більше можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: