fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія Асоціації в Одесі з ЄБРР

09/ 11/ 2017
  На сьогодні малий та середній бізнес є ключовим фундаментом формування економіки та зростання рівня життя населення. Світовий досвід показує, що він забезпечує у два-три рази більшу ефективність виробничих капіталовкладень і за обсягом коштів, і за терміном віддачі. З метою сприяння діяльності українському підприємництву,  9 листопада відбулась дискусія Асоціації в Одесі з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Координатори проектів ЄБРР -  Денис Торхов та Юлія Ітигіна поділились можливостями фінансування та розвитку для представників малого та середнього бізнесу, за підтримкою програми EU4Business. Учасники заходу змогли отримати нову корисну інформацію щодо стратегії, маркетингу, використання  інноваційних технологій, управління та інших напрямків консалтингу для свого бізнесу. Крім того, спікери представили конкретні програми підтримки експорту, тренінги і навчання для керівників підприємств. Нагадаємо, що ЄБРР працює в більше ніж 30 країнах, включаючи Україну та інвестує в проекти, які сприяють переходу до відкритої ринкової економіки. Банк допомагає залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. З вересня 2017 року свою роботу розпочав новий офіс ЄБРР у м Одеса, який відповідає за роботу з підприємствами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

На сьогодні малий та середній бізнес є ключовим фундаментом формування економіки та зростання рівня життя населення. Світовий досвід показує, що він забезпечує у два-три рази більшу ефективність виробничих капіталовкладень і за обсягом коштів, і за терміном віддачі. З метою сприяння діяльності українському підприємництву,  9 листопада відбулась дискусія Асоціації в Одесі з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

Координатори проектів ЄБРР –  Денис Торхов та Юлія Ітигіна поділились можливостями фінансування та розвитку для представників малого та середнього бізнесу, за підтримкою програми EU4Business. Учасники заходу змогли отримати нову корисну інформацію щодо стратегії, маркетингу, використання  інноваційних технологій, управління та інших напрямків консалтингу для свого бізнесу. Крім того, спікери представили конкретні програми підтримки експорту, тренінги і навчання для керівників підприємств.

Нагадаємо, що ЄБРР працює в більше ніж 30 країнах, включаючи Україну та інвестує в проекти, які сприяють переходу до відкритої ринкової економіки. Банк допомагає залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес, та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів. З вересня 2017 року свою роботу розпочав новий офіс ЄБРР у м Одеса, який відповідає за роботу з підприємствами Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: