fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДРС може бути додатковим майданчиком адвокації інтересів бізнесу

30/ 03/ 2021
  Таку думку висловив Олексій Кучер, новопризначений Голова Державної регуляторної служби України, під час зустрічі з бізнес-спільнотою Європейської Бізнес Асоціації 29 березня. Зважаючи на те, що більше року Державна регуляторна служба знаходилась, фактично, без керівництва та була малоактивною, одним з головних завдань пана Кучера на найближчий час буде відновлення її активної роботи, пожвавлення процесу дерегуляції та перевірок роботи державних органів. За час роботи на посаді пан Кучер відновив присутність представника ДРС на засіданнях Кабміну та поставив за мету зробити ретроспективний перегляд регуляторних актів, які були прийняті з порушеннями. Також була розпочата внутрішня реорганізація ДРС, яка має на меті спрощення структури служби. Одним зі своїх важливих завдань пан Кучер вбачає налагодження ефективної взаємодії з бізнес-спільнотою для належного захисту інтересів компаній, що працюють в Україні. Для цього учасниками асоціації та Головою ДРС було домовлено проводити робочі зустрічі раз в квартал або частіше, а також, що для комунікації з Асоціацією в службі буде виділена окрема контактна особа. Голова ДРС закликав компанії частіше звертатися до служби та висловлювати свою позицію щодо регуляторних актів, які стосуються роботи бізнесу. У такому випадку Державна регуляторна служба може бути ще однією структурою, яка відстоює законні інтереси бізнесу та контролює роботу регуляторів. У планах пана Кучера – посилити контроль за структурами, що чинять надмірний тиск на бізнес. Вже була запущена активна робота регіональних підрозділів, і у планах на перший квартал – перевірка роботи облдержадміністрацій, Держпраці – центрального апарату та регіональних філій – Мінекології і т.д. Голова ДРС планує також полегшити доступ до ознайомлення з регуляторними актами та створити єдиний портал, де вони публікуватимуться по напрямках та регуляторах. Також бізнес мав можливість оперативно дізнатися рішення ДРС щодо погодження чи не погодження регуляторних актів, актуальних для різних галузей. Ми вдячні пану Кучеру за змістовні відповіді та оперативне володіння інформацією, а також сподіваємося на отримання відповідей на звернення, що наразі ще знаходяться на розгляді у ДРС. Бізнес-спільнота дякує Олексію Кучеру за приділений час та прогресивний підхід до організації роботи відомства. Асоціація щиро сподівається на продуктивну співпрацю й надалі!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Таку думку висловив Олексій Кучер, новопризначений Голова Державної регуляторної служби України, під час зустрічі з бізнес-спільнотою Європейської Бізнес Асоціації 29 березня.

Зважаючи на те, що більше року Державна регуляторна служба знаходилась, фактично, без керівництва та була малоактивною, одним з головних завдань пана Кучера на найближчий час буде відновлення її активної роботи, пожвавлення процесу дерегуляції та перевірок роботи державних органів.

За час роботи на посаді пан Кучер відновив присутність представника ДРС на засіданнях Кабміну та поставив за мету зробити ретроспективний перегляд регуляторних актів, які були прийняті з порушеннями. Також була розпочата внутрішня реорганізація ДРС, яка має на меті спрощення структури служби.

Одним зі своїх важливих завдань пан Кучер вбачає налагодження ефективної взаємодії з бізнес-спільнотою для належного захисту інтересів компаній, що працюють в Україні. Для цього учасниками асоціації та Головою ДРС було домовлено проводити робочі зустрічі раз в квартал або частіше, а також, що для комунікації з Асоціацією в службі буде виділена окрема контактна особа. Голова ДРС закликав компанії частіше звертатися до служби та висловлювати свою позицію щодо регуляторних актів, які стосуються роботи бізнесу. У такому випадку Державна регуляторна служба може бути ще однією структурою, яка відстоює законні інтереси бізнесу та контролює роботу регуляторів.

У планах пана Кучера – посилити контроль за структурами, що чинять надмірний тиск на бізнес. Вже була запущена активна робота регіональних підрозділів, і у планах на перший квартал – перевірка роботи облдержадміністрацій, Держпраці – центрального апарату та регіональних філій – Мінекології і т.д. Голова ДРС планує також полегшити доступ до ознайомлення з регуляторними актами та створити єдиний портал, де вони публікуватимуться по напрямках та регуляторах.

Також бізнес мав можливість оперативно дізнатися рішення ДРС щодо погодження чи не погодження регуляторних актів, актуальних для різних галузей. Ми вдячні пану Кучеру за змістовні відповіді та оперативне володіння інформацією, а також сподіваємося на отримання відповідей на звернення, що наразі ще знаходяться на розгляді у ДРС.

Бізнес-спільнота дякує Олексію Кучеру за приділений час та прогресивний підхід до організації роботи відомства. Асоціація щиро сподівається на продуктивну співпрацю й надалі!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: