fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Досліджуємо нові маршрути: SkyUp виконає рейси зі Львова до Актау

06/ 08/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp продовжує розвивати авіасполучення з Казахстаном. Наразі ми анонсуємо спеціальні рейси зі Львова до Актау (Казахстан) 23 та 25 вересня 2021 р. Вильоти зі Львова плануються о 00:05 із прильотом в Актау о 05:50, а зворотні рейси відправлятимуться о 06:50 із поверненням до Львова о 08:55. Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії Рейси виконуватимуться в ознайомчих цілях, щоб виявити зацікавленість обох сторін та перспективи розвитку туристичних маршрутів та бізнес-зв’язків. Ці перельоти стали можливими завдяки прагненню обласної та місцевої влади, адміністрації Міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького, а також посольства Республіки Казахстан в Україні сприяти розвитку авіасполучення між державами. Мангістауський регіон — один із найбільш зацікавлених у розвитку туризму до карпатських курортів. А ще до 1991 року Актау носив імя Шевченка, тому встановлення такого авіасполучення  має не тільки соціальне-економичне значення, але і повязане з відновленням і розвитком історичних і культурних звязків.  SkyUp висловлює подяку за допомогу в організації рейсів: Гримак Ірині Ярославівні, голові Львівської обласної ради; Козицькому Максиму Зіновійовичу, голові Львівської обласної державної адміністрації; Романовській Тетяні Василівні, генеральному директору ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького»; Калетаєву Дархану Амановічу, послу Республіки Казахстан в Україні. Інформація щодо вїзду на територію Республіки Казахстан Для перетину кордону Казахстану громадянам України (крім дітей до 5 років) необхідно пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години. Довідка має бути англійською, казахською або російською мовами. ПЛР-тест не потрібен лише тим, хто отримав повний курс вакцинації на території Республіки Казахстан. Після перетину кордону застосовується термометрія та проводиться анкетування. Для комфортної подорожі рекомендуємо напередодні вильоту перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку на сайті МЗС України. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp. ____________ *Вартість актуальна на момент публікації.

Авіакомпанія SkyUp продовжує розвивати авіасполучення з Казахстаном. Наразі ми анонсуємо спеціальні рейси зі Львова до Актау (Казахстан) 23 та 25 вересня 2021 р. Вильоти зі Львова плануються о 00:05 із прильотом в Актау о 05:50, а зворотні рейси відправлятимуться о 06:50 із поверненням до Львова о 08:55.

Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії

Рейси виконуватимуться в ознайомчих цілях, щоб виявити зацікавленість обох сторін та перспективи розвитку туристичних маршрутів та бізнес-зв’язків. Ці перельоти стали можливими завдяки прагненню обласної та місцевої влади, адміністрації Міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького, а також посольства Республіки Казахстан в Україні сприяти розвитку авіасполучення між державами.

Мангістауський регіон — один із найбільш зацікавлених у розвитку туризму до карпатських курортів. А ще до 1991 року Актау носив ім’я Шевченка, тому встановлення такого авіасполучення  має не тільки соціальне-економичне значення, але і пов’язане з відновленням і розвитком історичних і культурних зв’язків. 

SkyUp висловлює подяку за допомогу в організації рейсів: Гримак Ірині Ярославівні, голові Львівської обласної ради; Козицькому Максиму Зіновійовичу, голові Львівської обласної державної адміністрації; Романовській Тетяні Василівні, генеральному директору ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького»; Калетаєву Дархану Амановічу, послу Республіки Казахстан в Україні.

Інформація щодо в’їзду на територію Республіки Казахстан

  • Для перетину кордону Казахстану громадянам України (крім дітей до 5 років) необхідно пред’явити негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години. Довідка має бути англійською, казахською або російською мовами.
  • ПЛР-тест не потрібен лише тим, хто отримав повний курс вакцинації на території Республіки Казахстан.
  • Після перетину кордону застосовується термометрія та проводиться анкетування.

Для комфортної подорожі рекомендуємо напередодні вильоту перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку на сайті МЗС України. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

____________

*Вартість актуальна на момент публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: