fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дослідження «Ментальне здоров’я українського рекрутера 2023»

07/ 12/ 2023
  Надія Савченко висловила свою експертну думку у дослідженні «Ментальне здоров’я українського рекрутера 2023», яке провів партнер CleverStaff - professional recruitment software   Чому рекрутери стресують і хочуть змін?  Відповідь може бути очевидна, але не все так просто, як здається. В дослідженні прийняли участь біля 300 спеціалістів, від лінійних рекрутерів та сорсерів до HR-менеджерів та HRD.  Більше ніж 20% рекрутерів працюють понаднормово. Більшість фахівців – 53% – закривають до 3-х вакансій на місяць. Максимальне навантаження за кількістю співбесід для більшості респондентів (37%) – це 5 інтерв’ю на день.  Найбільше всього спеціалістів засмучує відсутність позитивного фідбеку, нечіткі робочі обов’язки, технологічна відсталість компанії та погано організований робочий процес. То що робити керівникам та компаніям, для того, щоб робота рекрутерів була більш мотивуючою та ефективною? 👉 Навантаження має бути адекватним  Потрібно більше хвалити рекрутерів за виконання KPI та створювати атмосферу доброзичливості, а не конкурентності. І обовязково автоматизувати рутині задачі через ATS. 👉 Менше овертаймів, більше нових бонусних систем  Нині тема ментального здоров’я особливо гостра для рекрутмент-фахівців. Менеджмент має створювати додаткові стимули для підтримки інтересу та звертати увагу на правильний work-life баланс.  👉 Час визнавати досягнення Керівникам вже зараз варто почати звертати більше уваги на щоденну та копітку працю сорсерів та рекрутерів. Вони працюють у складних умовах сучасного ринку праці та «полювання на таланти». Необхідно гідно відзначати їх великі і маленькі перемоги.  Почитати більше детально дослідження можна за посиланням: https://lnkd.in/gxF9PiyF 

Надія Савченко висловила свою експертну думку у дослідженні «Ментальне здоров’я українського рекрутера 2023», яке провів партнер CleverStaff – professional recruitment software  

Чому рекрутери стресують і хочуть змін? 

Відповідь може бути очевидна, але не все так просто, як здається. В дослідженні прийняли участь біля 300 спеціалістів, від лінійних рекрутерів та сорсерів до HR-менеджерів та HRD. 

Більше ніж 20% рекрутерів працюють понаднормово. Більшість фахівців – 53% – закривають до 3-х вакансій на місяць. Максимальне навантаження за кількістю співбесід для більшості респондентів (37%) – це 5 інтерв’ю на день. 

Найбільше всього спеціалістів засмучує відсутність позитивного фідбеку, нечіткі робочі обов’язки, технологічна відсталість компанії та погано організований робочий процес.

То що робити керівникам та компаніям, для того, щоб робота рекрутерів була більш мотивуючою та ефективною?

👉 Навантаження має бути адекватним 

Потрібно більше хвалити рекрутерів за виконання KPI та створювати атмосферу доброзичливості, а не конкурентності. І обов’язково автоматизувати рутині задачі через ATS.

👉 Менше овертаймів, більше нових бонусних систем 

Нині тема ментального здоров’я особливо гостра для рекрутмент-фахівців. Менеджмент має створювати додаткові стимули для підтримки інтересу та звертати увагу на правильний “work-life” баланс. 

👉 Час визнавати досягнення

Керівникам вже зараз варто почати звертати більше уваги на щоденну та копітку працю сорсерів та рекрутерів. Вони працюють у складних умовах сучасного ринку праці та «полювання на таланти». Необхідно гідно відзначати їх великі і маленькі перемоги. 

Почитати більше детально дослідження можна за посиланням: https://lnkd.in/gxF9PiyF 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: