fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дослідження «Лідери ринку» у черговий раз підтвердило звання КМ Партнери як лідера податкової практики в Україні

12/ 07/ 2022
  Видання «Юридична газета» опублікувало результати власного щорічного рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній-2021», згідно з яким КМ Партнери увійшла до переліку 50 найкращих юридичних компаній. Окрім цього, у категорії «Лідери практик»  КМ Партнери у черговий раз визнана фірмою-лідером юридичного ринку України у сфері податкового права. Дослідження «Лідери ринку» було започатковане редакцією «Юридичної газети» у 2016 році. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проектну роботу юридичних компаній. Вітаємо нашу команду експертів із заслуженим визнанням!

Видання «Юридична газета» опублікувало результати власного щорічного рейтингового дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній-2021», згідно з яким КМ Партнери увійшла до переліку 50 найкращих юридичних компаній.

Окрім цього, у категорії «Лідери практик»  КМ Партнери у черговий раз визнана фірмою-лідером юридичного ринку України у сфері податкового права.

Дослідження «Лідери ринку» було започатковане редакцією «Юридичної газети» у 2016 році. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проектну роботу юридичних компаній.

Вітаємо нашу команду експертів із заслуженим визнанням!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: