fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дослідження корпоративного шахрайства 2020/2021 рр. від BDO

04/ 11/ 2021
  Шахрайство стало одним з найбільших джерел збитків у корпораціях, некомерційних організаціях і урядових установах, що посилюється тиском та можливостями глобальної пандемії. За результатами багатьох незалежних досліджень, корпоративне шахрайство займає лідируючу позицію у рейтингу найсерйозніших загроз бізнесу. Через корпоративне шахрайство бізнес втрачає в середньому від 5 до 15% прибутку. На жаль, наразі в українському законодавстві не має чітко сформульованої та ефективної системи управління ризиками шахрайства усередині підприємства. Тому, все що залишається власникам бізнесу, самостійно боротися з незаконними діями співробітників, задля збереження фінансової стабільності компанії. Своєчасна реакція та визначення шляхів запобігання корпоративного шахрайства — це запорука ефективності вашого бізнесу. Звичайно, неможливо на всі сто відсотків захистити свій бізнес від шахрайства, але варто спробувати мінімізувати ризики шляхом застосування певних методів, що зробить бізнес безпечнішим. У BDO ми вважаємо, що потрібно співпрацювати у сфері обміну передовою практикою, методами, інструментами й досвідом боротьби з шахрайством. Ми вважаємо, що глобальна співпраця між секторами, режимами регулювання й організаціями, а також між фахівцями з дотримання нормативних вимог, розслідування та інших видів боротьби з шахрайством підвищить наші спільні можливості в боротьбі з шахрайством. З огляду на це, BDO пропонує вам приєднатися до дослідження корпоративного шахрайства 2020/2021 рр. та поділитися своєю думкою та досвідом зі світовою спільнотою. Нижче додаємо посилання на опитування. Участь в ньому конфіденційна і після проходження ви отримаєте результати опитування після їх підрахунку ⬇ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Шахрайство стало одним з найбільших джерел збитків у корпораціях, некомерційних організаціях і урядових установах, що посилюється тиском та можливостями глобальної пандемії. За результатами багатьох незалежних досліджень, корпоративне шахрайство займає лідируючу позицію у рейтингу найсерйозніших загроз бізнесу. Через корпоративне шахрайство бізнес втрачає в середньому від 5 до 15% прибутку.

На жаль, наразі в українському законодавстві не має чітко сформульованої та ефективної системи управління ризиками шахрайства усередині підприємства. Тому, все що залишається власникам бізнесу, самостійно боротися з незаконними діями співробітників, задля збереження фінансової стабільності компанії. Своєчасна реакція та визначення шляхів запобігання корпоративного шахрайства — це запорука ефективності вашого бізнесу.

Звичайно, неможливо на всі сто відсотків захистити свій бізнес від шахрайства, але варто спробувати мінімізувати ризики шляхом застосування певних методів, що зробить бізнес безпечнішим. У BDO ми вважаємо, що потрібно співпрацювати у сфері обміну передовою практикою, методами, інструментами й досвідом боротьби з шахрайством. Ми вважаємо, що глобальна співпраця між секторами, режимами регулювання й організаціями, а також між фахівцями з дотримання нормативних вимог, розслідування та інших видів боротьби з шахрайством підвищить наші спільні можливості в боротьбі з шахрайством.

З огляду на це, BDO пропонує вам приєднатися до дослідження корпоративного шахрайства 2020/2021 рр. та поділитися своєю думкою та досвідом зі світовою спільнотою. Нижче додаємо посилання на опитування. Участь в ньому конфіденційна і після проходження ви отримаєте результати опитування після їх підрахунку ⬇

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: