fbpx

Допрем’єрний показ WEB серіалу «Вільні гроші»

31/ 10/ 2019
  Запрошуємо на WOW подію! 6 листопада, о 19:30 у кінотеатрі «Планета Кіно» відбудеться допремєрний показ WEB серіалу «Вільні гроші». Унікальний проєкт створений на замовлення компанії «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА». «Вільні гроші» — це серіал, в основі якого захоплива життєва історія: романтика, детективний сюжет, буденні ситуації та незламна віра в те, що створюєш. Та найголовніше, Ви зможете пізнати складний світ інвестицій через призму цікавих історій. Корисний контент забезпечено! У програмі вечора: перегляд епізодів серіалу, автограф-сесія акторів, спілкування з творчою групою під акомпанемент піаніста Євгена Хмари — автора саундтреку, фуршет та цікаві активності для гостей. Ведучий вечора — Тимур Мірошниченко. Початок розважальної програми — 19:30. Показ серіалу — 20:30. Головні актори:  Богдан Рубан Остап Ступка Аліна Коваленко Михайло Кришталь Олена Курта ВАЖЛИВО! Будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/5JuoJXVgkgPPZewY9 для підтвердження Вашої присутності. Це необхідно для того, щоб Ви змогли отримати квиток з місцем у кінозалі. Квитки видаватимуться безпосередньо в кінотеатрі. Чекаємо на Вас! До зустрічі на премєрі 😊

Запрошуємо на WOW подію!

6 листопада, о 19:30 у кінотеатрі «Планета Кіно» відбудеться допрем’єрний показ WEB серіалу «Вільні гроші». Унікальний проєкт створений на замовлення компанії «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

«Вільні гроші» — це серіал, в основі якого захоплива життєва історія: романтика, детективний сюжет, буденні ситуації та незламна віра в те, що створюєш. Та найголовніше, Ви зможете пізнати складний світ інвестицій через призму цікавих історій. Корисний контент забезпечено!

У програмі вечора: перегляд епізодів серіалу, автограф-сесія акторів, спілкування з творчою групою під акомпанемент піаніста Євгена Хмари — автора саундтреку, фуршет та цікаві активності для гостей.

Ведучий вечора — Тимур Мірошниченко.

Початок розважальної програми — 19:30.

Показ серіалу — 20:30.

Головні актори: 

  • Богдан Рубан
  • Остап Ступка
  • Аліна Коваленко
  • Михайло Кришталь
  • Олена Курта

ВАЖЛИВО! Будь ласка, перейдіть за посиланням https://forms.gle/5JuoJXVgkgPPZewY9 для підтвердження Вашої присутності.

Це необхідно для того, щоб Ви змогли отримати квиток з місцем у кінозалі. Квитки видаватимуться безпосередньо в кінотеатрі.

Чекаємо на Вас! До зустрічі на прем’єрі 😊

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: