fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Допомога підприємствам у перенесенні виробництва в центральні та західні регіони країни

01/ 04/ 2022
  Фахівці з девелопменту промислової нерухомості керуючої компанії індустріального парку «Біла Церква» надають допомогу у релокації виробничих підприємств. Київ, 28 березня 2022 року. — Героїчний спротив, який чинять Збройні сили України дає час підприємцям знайти можливість перенести виробництво у центральні та західні регіони країни і долучитись до економічного фронту держави. Це виклик з яким тил мусить впоратися, щоби забезпечити економічну та продовольчу безпеку нашої країни. Кожне виробниче підприємство, яке прагне відновити роботу отримає допомогу команди керуючої компанії індустріального парку «Біла Церква». Ми маємо: необхідні знання і досвід з релокації підприємств; перелік доступних промислових площадок; базу контактів локальних та міжнародних партнерів. Спільно, разом з підприємством ми пройдемо кожен крок до відновлення його роботи: знайдемо вільне виробничо-складське приміщення; виконаємо роботи з консервації, транспортуванні і монтуванні виробничої лінії на новому місці; підключимо до електромереж, газо-, водопостачання і водовідведення; налагодимо роботу цеху у відповідності з кращими практиками ощадного виробництва (LEAN). Залишити заявку на консультацію з релокації підприємства можна за посиланням: https://forms.gle/cc6854Av2a22FxQv7

Фахівці з девелопменту промислової нерухомості керуючої компанії індустріального парку «Біла Церква» надають допомогу у релокації виробничих підприємств.

Київ, 28 березня 2022 року. Героїчний спротив, який чинять Збройні сили України дає час підприємцям знайти можливість перенести виробництво у центральні та західні регіони країни і долучитись до економічного фронту держави. Це виклик з яким тил мусить впоратися, щоби забезпечити економічну та продовольчу безпеку нашої країни.

Кожне виробниче підприємство, яке прагне відновити роботу отримає допомогу команди керуючої компанії індустріального парку «Біла Церква». Ми маємо:

  1. необхідні знання і досвід з релокації підприємств;
  2. перелік доступних промислових площадок;
  3. базу контактів локальних та міжнародних партнерів.

Спільно, разом з підприємством ми пройдемо кожен крок до відновлення його роботи:

  1. знайдемо вільне виробничо-складське приміщення;
  2. виконаємо роботи з консервації, транспортуванні і монтуванні виробничої лінії на новому місці;
  3. підключимо до електромереж, газо-, водопостачання і водовідведення;
  4. налагодимо роботу цеху у відповідності з кращими практиками ощадного виробництва (LEAN).

Залишити заявку на консультацію з релокації підприємства можна за посиланням: https://forms.gle/cc6854Av2a22FxQv7

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: