fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Долучайтеся до Warconomic Talks

17/ 05/ 2022
  Суттєва частина економіки зараз працює на воєнні потреби. Безумовно, наразі це дуже виснажливо, втім після перемоги ми маємо унікальний шанс відбудувати країну за новим зразком. Тож Європейська Бізнес Асоціація запускає нову серію зустрічей Warconomic Talks, щоб поговорити з експертами про вплив війни на економіку та можливості післявоєнного відновлення України. РЕЄСТРАЦІЯ Наш перший гість – Marcus Keupp, швейцарський експерт з військової економіки. Він поділиться своїм баченням економічного відновлення України – як воно відбуватиметься та скільки часу на це потрібно? Також ми поговоримо про те, як війна в Україні впливає на геополітичну ситуацію, світову систему безпеки та умови для ведення бізнесу. Наш другий гість – Олена Паркер, яка народилася в Харкові та заснувала www.Impact-Ukraine.com, швейцарську некомерційну асоціацію, створену для підтримки малих і середніх компаній у відбудові України. Олена поділиться думками про потенційні можливості співпраці між швейцарським та українським бізнесом. Приєднуйтесь до нашої дискусії 20 травня о 15:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі! Співорганізатор

Суттєва частина економіки зараз працює на воєнні потреби. Безумовно, наразі це дуже виснажливо, втім після перемоги ми маємо унікальний шанс відбудувати країну за новим зразком. Тож Європейська Бізнес Асоціація запускає нову серію зустрічей Warconomic Talks, щоб поговорити з експертами про вплив війни на економіку та можливості післявоєнного відновлення України.

РЕЄСТРАЦІЯ

Наш перший гість – Marcus Keupp, швейцарський експерт з військової економіки. Він поділиться своїм баченням економічного відновлення України – як воно відбуватиметься та скільки часу на це потрібно?

Також ми поговоримо про те, як війна в Україні впливає на геополітичну ситуацію, світову систему безпеки та умови для ведення бізнесу.

Наш другий гість – Олена Паркер, яка народилася в Харкові та заснувала www.Impact-Ukraine.com, швейцарську некомерційну асоціацію, створену для підтримки малих і середніх компаній у відбудові України. Олена поділиться думками про потенційні можливості співпраці між швейцарським та українським бізнесом.

Приєднуйтесь до нашої дискусії 20 травня о 15:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Співорганізатор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: