fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Warconomic Talks

  • Дата: 20/05/2022 (ПТ)
  • Мова: Англійська
  • Час: 15:00 - 16:00
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Warconomic Talks. Дата: 20 травня2022. Час: 15:00 16:00. Мова: Англійська. Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. Суттєва частина економіки зараз працює на воєнні потреби. Безумовно, наразі це дуже виснажливо, втім після перемоги ми маємо унікальний шанс відбудувати країну за новим зразком. Тож Європейська Бізнес Асоціація запускає нову серію зустрічей Warconomic Talks, щоб поговорити з експертами про вплив війни на економіку та можливості післявоєнного відновлення України. Наш перший гість – Marcus Keupp, швейцарський експерт з військової економіки. Він поділиться своїм баченням економічного відновлення України – як воно відбуватиметься та скільки часу на це потрібно? Також ми поговоримо про те, як війна в Україні впливає на геополітичну ситуацію, світову систему безпеки та умови для ведення бізнесу. Наш другий гість – Олена Паркер, яка народилася в Харкові та заснувала www.Impact-Ukraine.com, швейцарську некомерційну асоціацію, створену для підтримки малих і середніх компаній у відбудові України. Олена поділиться думками про потенційні можливості співпраці між швейцарським та українським бізнесом. Приєднуйтесь до нашої дискусії 20 травня о 15:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі! Співорганізатор Спікери. PD Dr. Marcus Keupp. Lecturer in military economics at the Military Academy at ETH Zurich. Elena Parker. MBA, the founder of www.Impact-Ukraine.com, a Swiss not for profit association designed to support small and mid-size companies in Ukraine. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0672180903.

Суттєва частина економіки зараз працює на воєнні потреби. Безумовно, наразі це дуже виснажливо, втім після перемоги ми маємо унікальний шанс відбудувати країну за новим зразком. Тож Європейська Бізнес Асоціація запускає нову серію зустрічей Warconomic Talks, щоб поговорити з експертами про вплив війни на економіку та можливості післявоєнного відновлення України.

Наш перший гість – Marcus Keupp, швейцарський експерт з військової економіки. Він поділиться своїм баченням економічного відновлення України – як воно відбуватиметься та скільки часу на це потрібно?

Також ми поговоримо про те, як війна в Україні впливає на геополітичну ситуацію, світову систему безпеки та умови для ведення бізнесу.

Наш другий гість – Олена Паркер, яка народилася в Харкові та заснувала www.Impact-Ukraine.com, швейцарську некомерційну асоціацію, створену для підтримки малих і середніх компаній у відбудові України. Олена поділиться думками про потенційні можливості співпраці між швейцарським та українським бізнесом.

Приєднуйтесь до нашої дискусії 20 травня о 15:00 через Zoom. Посилання буде надіслано вам після реєстрації.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Співорганізатор

Спікери

1 / 2
PD Dr. Marcus Keupp
Lecturer in military economics at the Military Academy at ETH Zurich
Elena Parker
MBA, the founder of www.Impact-Ukraine.com, a Swiss not for profit association designed to support small and mid-size companies in Ukraine
PD Dr. Marcus Keupp
Elena Parker

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: