fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До Салонік із Одеси: новий напрямок та спеціальна пропозиція на квитки

01/ 07/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp продовжує розвивати регіональну польотну програму та створювати можливості для подорожей мешканцям усієї країни. Салоніки на крилах SkyUp тепер доступні й з вильотом із Одеси. Рейси до грецького міста стартують з 6 липня, а літаки відправлятимуться щовівторка. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero Нагадаємо, що крім Салонік, із Одеси також можна полетіти на грецький острів Крит. Рейси Одеса — Іракліон — Одеса виконуються щосуботи. Умови в’їзду в Грецію Для подорожі в Грецію громадянам України необхідно: заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF). Бланк локації пасажира заповнюється на кожну особу окремо за 24 години до перетину кордону; мати сертифікат про проходження вакцинації раніше ніж за 14 днів до перетину кордону; АБО надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття; АБО негативний експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до прибуття; АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл, чи позитивний ПЛР-тест після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців. Сертифікат про вакцинацію, результати тестів та довідки мають надаватися на вибір англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, російською мовами. Ці документи мають містити номер закордонного паспорта громадянина України, прізвище та ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта. Вимоги щодо надання документів, які підтверджують стан здоров’я, поширюються на дорослих і дітей старше 12 років. Заповнення PLF-форми є обов’язковим для всіх мандрівників. Крім того, влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин. Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp продовжує розвивати регіональну польотну програму та створювати можливості для подорожей мешканцям усієї країни. Салоніки на крилах SkyUp тепер доступні й з вильотом із Одеси. Рейси до грецького міста стартують з 6 липня, а літаки відправлятимуться щовівторка.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero

Нагадаємо, що крім Салонік, із Одеси також можна полетіти на грецький острів Крит. Рейси Одеса — Іракліон — Одеса виконуються щосуботи.

Умови в’їзду в Грецію

Для подорожі в Грецію громадянам України необхідно:

  • заповнити Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF). Бланк локації пасажира заповнюється на кожну особу окремо за 24 години до перетину кордону;
  • мати сертифікат про проходження вакцинації раніше ніж за 14 днів до перетину кордону;
  • АБО надати негативний ПЛР-тест, який було зроблено не пізніше 72 годин до прибуття;
  • АБО негативний експрес-тест на антиген, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до прибуття;
  • АБО надати довідку про перенесену хворобу та одужання й наявність антитіл, чи позитивний ПЛР-тест після отримання яких минуло від 2 до 9 місяців.

Сертифікат про вакцинацію, результати тестів та довідки мають надаватися на вибір англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, російською мовами. Ці документи мають містити номер закордонного паспорта громадянина України, прізвище та ім’я латиницею згідно з даними закордонного паспорта.

Вимоги щодо надання документів, які підтверджують стан здоров’я, поширюються на дорослих і дітей старше 12 років. Заповнення PLF-форми є обов’язковим для всіх мандрівників.

Крім того, влада Греції залишає за собою право проводити вибіркове тестування туристів на коронавірус. У випадку отримання позитивного результату мандрівники мають відправитись на 14-денний карантин.

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: