fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До нас приєдналося 7 компаній у вересні!

04/ 10/ 2021
  Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії. Кожна компанія Європейської Бізнес Асоціації має можливість познайомитись з іншими, для цього, будь ласка, у профілі компанії, з якою бажаєте поспілкуватись, натисніть кнопку Познайомитися з компанією і заповніть форму.     Управління нерухомістю Фасіліті менеджмент, послуги кейтерінгу, клінінгу, експлуатації, аутстафінгу персоналу. Медіа, Маркетинг Octagon Outdoor – національний оператор зовнішньої реклами України. 25 років розвитку, 120 співробітників, довгострокове співробітництво з підрядниками і партнерами в різних містах. Входить в ТОР-5 операторів зовнішньої реклами, лідерські позиції в Києві і Львові. Транспортування та логістика, Зерно ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» – надійний та прозорий партнер, один із лідерів в розвитку річкової та морської інфраструктури. Компанія має свій самохідний і несамохідний флот та виконує різноманітні види діяльності. Сільське Господарство ТОВ “УІФК-АГРО” провідне сільськогосподарське підприємство, яке за роки свого існування ефективно здійснює основну діяльність та вдало реалізує політику соціально-етичного ведення бізнесу. ТОВ “УІФК-АГРО” виконує цілий ряд господарських операцій у галузі сільського господарства. Торгівля і виробництво У 2018 році була заснована ООО «Black Sea Union Fishing Company», головною метою якої стало розширення та урізноманітнення ринку саме дикою, чорноморською рибою та морепродуктами, виловленними на узбережжі Чорного моря. Завдяки стрімкому та динамічному росту наша компанія стала офіційним імпортером чорноморської риби та морепродуктів на ринку. У 2019 році ми зареєстрували свою торгівельну марку, під назвою «IFISH», яка вже встигла ак полюбитись українському споживачу. Навчання та тренінги «Європейський морський тренажерний центр» є приватним професійно-технічним навчальним закладом 2 рівня акредитації, що здійснює освітню діяльність у сфері підготовки та дипломування моряків. Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Інвестування, Юридичні послуги ISU є спеціалізованою компанією з обслуговування іноземних інвестицій в Україні. Завдяки багаторічній практиці реалізації успішних проектів, наша компанія пропонує якісний спектр послуг в сфері комплексного супроводу інвестицій, а також повному юридичному супроводі діяльності Клієнта.

Вітаємо нові компанії в Асоціації! Всі компанії Європейської Бізнес Асоціації можна переглянути у директорії.

Кожна компанія Європейської Бізнес Асоціації має можливість познайомитись з іншими, для цього, будь ласка, у профілі компанії, з якою бажаєте поспілкуватись, натисніть кнопку “Познайомитися з компанією” і заповніть форму.

   

Управління нерухомістю

Фасіліті менеджмент, послуги кейтерінгу, клінінгу, експлуатації, аутстафінгу персоналу.

Медіа, Маркетинг

Octagon Outdoor – національний оператор зовнішньої реклами України. 25 років розвитку, 120 співробітників, довгострокове співробітництво з підрядниками і партнерами в різних містах. Входить в ТОР-5 операторів зовнішньої реклами, лідерські позиції в Києві і Львові.

Транспортування та логістика, Зерно

ТОВ «ГРЕЙН-ТРАНСШИПМЕНТ» – надійний та прозорий партнер, один із лідерів в розвитку річкової та морської інфраструктури. Компанія має свій самохідний і несамохідний флот та виконує різноманітні види діяльності.

Сільське Господарство

ТОВ “УІФК-АГРО” провідне сільськогосподарське підприємство, яке за роки свого існування ефективно здійснює основну діяльність та вдало реалізує політику соціально-етичного ведення бізнесу. ТОВ “УІФК-АГРО” виконує цілий ряд господарських операцій у галузі сільського господарства.

Торгівля і виробництво

У 2018 році була заснована ООО «Black Sea Union Fishing Company», головною метою якої стало розширення та урізноманітнення ринку саме дикою, чорноморською рибою та морепродуктами, виловленними на узбережжі Чорного моря. Завдяки стрімкому та динамічному росту наша компанія стала офіційним імпортером чорноморської риби та морепродуктів на ринку. У 2019 році ми зареєстрували свою торгівельну марку, під назвою «IFISH», яка вже встигла ак полюбитись українському споживачу.

Навчання та тренінги

«Європейський морський тренажерний центр» є приватним професійно-технічним навчальним закладом 2 рівня акредитації, що здійснює освітню діяльність у сфері підготовки та дипломування моряків.

Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Інвестування, Юридичні послуги

ISU є спеціалізованою компанією з обслуговування іноземних інвестицій в Україні. Завдяки багаторічній практиці реалізації успішних проектів, наша компанія пропонує якісний спектр послуг в сфері комплексного супроводу інвестицій, а також повному юридичному супроводі діяльності Клієнта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: