fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Блек Сі Юніон Фішінг Кампані

Навіть не потрібно бути досвідченим гурманом, щоб знати, що чорноморська риба — найсмачніша риба у світі! Морська риба не тільки неймовірно смачна, а ще й дуже корисна та поживна, адже мешкає в глибоких і чистих водах які не забруднюються важкими металами та пестицидами, шкідливими і небезпечними для людей. На жаль, більшість населення надає перевагу річковим, озерним та штучно вирощенним, несмачним видам риби і морепродуктів, недооцінюючи такий важливий, корисний та цінний ресурс, як справжня, дика, морська риба.

Саме тому, у 2018 році була заснована ООО «Black Sea Union Fishing Company», головною метою якої стало розширення та урізноманітнення ринку саме дикою, чорноморською рибою та морепродуктами, виловленними на узбережжі Чорного моря. Завдяки стрімкому та динамічному росту наша компанія стала офіційним імпортером чорноморської риби та морепродуктів на ринку. У 2019 році ми зареєстрували свою торгівельну марку, під назвою «IFISH», яка вже встигла ак полюбитись українському споживачу.

Одразу ж після вилову риба та морепродукти потрапляють на спеціальні сертифіковані виробництва наших компаній-партнерів, де проводиться вся необхідна перевірка та сертифікація. Після чого, продукція одразу ж заморожується та прямує до вас, не проходячи ніякої передпродажної підготовки, не накачується гелями, розчинами, покращувачами, підсилювачами смаку та іншими, шкідливими для здоров’я речовинами.

Наше виробництво, усі складські приміщення і транспортні засоби оснащені найсучаснішим, новітнім обладнанням та морозильними камерами. Кваліфіковані фахівці та кожен співробітник компанії «IFISH» ретельно дотримуються правил зберігання і транспортування риби та морепродуктів, саме тому, ви отримуєте корисну свіжо-морожену продукцію практично із самісінького моря до вашого столу!

Торгівельна Марка «IFISH» — спробуй Чорне море на смак!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: