fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До Азербайджану на крилах SkyUp: розпочинаємо польоти зі Львова в Баку

08/ 06/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp додає нові можливості для міжнародних подорожей із регіонів України. З 5 липня 2021 року стартують рейси за маршрутом Львів – Баку – Львів. Літаки зі Львова відправлятимуться раз на тиждень – щонеділі, а в зворотному напрямку літатимуть щопонеділка. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero Розвиток міжнародних польотних програм із регіонів України – це можливість для більшої кількості українців подорожувати й відкривати світ, знайомитись з різними культурами. Так само це й запрошення для іноземних туристів відкривати нашу країну, а також подорожувати в інші місця з пересадкою в українських аеропортах. Правила в’їзду до Азербайджану Станом на 1 червня 2021 р. в’їзд дозволено за умови наявності посвідки на проживання, а також за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp додає нові можливості для міжнародних подорожей із регіонів України. З 5 липня 2021 року стартують рейси за маршрутом Львів – Баку – Львів. Літаки зі Львова відправлятимуться раз на тиждень – щонеділі, а в зворотному напрямку літатимуть щопонеділка.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero

Розвиток міжнародних польотних програм із регіонів України – це можливість для більшої кількості українців подорожувати й відкривати світ, знайомитись з різними культурами. Так само це й запрошення для іноземних туристів відкривати нашу країну, а також подорожувати в інші місця з пересадкою в українських аеропортах.

Правила в’їзду до Азербайджану

Станом на 1 червня 2021 р. в’їзд дозволено за умови наявності посвідки на проживання, а також за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: