fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До 30 000 євро гранту для бізнесу від Банку Львів та уряду Німеччини

06/ 11/ 2023
  Бути вільним – це відчувати підтримку! Грантова програма «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні» продовжує свою дію. А отже, Банк Львів і далі надає грантові кошти українському бізнесу. У межах програми разом з German Sparkassenstiftung, GIZ Ukraine Фонд розвитку підприємництва ми зможемо профінансувати бізнес, що працює в економічно важливих сферах. Особливу увагу приділяємо релокованому бізнесу та компаніям, що модернізують власну лінію виробництва. Підприємці матимуть змогу отримати грант у розмірі до 30 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів. «Перший етап програми показав гарні результати – багато підприємців змогли здійснити задумане. Така підтримка стала для них справді визначальною. Продовження програми свідчить про правильність наших спільних дій», – запевняє Володимир Вовк, керівник управління малого і середнього бізнесу Банку Львів. У грантовій програмі може взяти участь мікро, малий та середній бізнес, що: планує реалізацію інвестиційних проєктів; має до 250 працівників та річний дохід до 10 млн євро; має позитивну кредитну історію і відсутність заборгованості перед бюджетом України; не отримував міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01.02.2022. Допомогою можуть скористатися власники будь-якого бізнесу, крім ФОПів. Як отримати грант? Все, що вам потрібно, – це заповнити заявку за посиланням https://www.banklviv.com/german-government-grant та мати кредит у Банку Львів на інвестування своїх проєктів. Фінансування надається урядом Німеччини. Ініціатива реалізується урядовою компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) у партнерстві з DSIK (Deutsche Sparkassenstiftung für internationale Kooperation) та у спільній з Банком Львів і Фондом розвитку підприємництва програмі «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні».

Бути вільним – це відчувати підтримку!

Грантова програма «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні» продовжує свою дію. А отже, Банк Львів і далі надає грантові кошти українському бізнесу.

У межах програми разом з German Sparkassenstiftung, GIZ Ukraine

Фонд розвитку підприємництва ми зможемо профінансувати бізнес, що працює в економічно важливих сферах.

Особливу увагу приділяємо релокованому бізнесу та компаніям, що модернізують власну лінію виробництва.

Підприємці матимуть змогу отримати грант у розмірі до 30 000 євро у гривневому еквіваленті для реалізації своїх інвестиційних планів.

«Перший етап програми показав гарні результати – багато підприємців змогли здійснити задумане. Така підтримка стала для них справді визначальною. Продовження програми свідчить про правильність наших спільних дій», – запевняє Володимир Вовк, керівник управління малого і середнього бізнесу Банку Львів.

У грантовій програмі може взяти участь мікро, малий та середній бізнес, що:

  • планує реалізацію інвестиційних проєктів;
  • має до 250 працівників та річний дохід до 10 млн євро;
  • має позитивну кредитну історію і відсутність заборгованості перед бюджетом України;
  • не отримував міжнародну технічну допомогу, починаючи з 01.02.2022.

Допомогою можуть скористатися власники будь-якого бізнесу, крім ФОПів.

Як отримати грант? Все, що вам потрібно, – це заповнити заявку за посиланням https://www.banklviv.com/german-government-grant та мати кредит у Банку Львів на інвестування своїх проєктів.

Фінансування надається урядом Німеччини. Ініціатива реалізується урядовою компанією GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit) у партнерстві з DSIK (Deutsche Sparkassenstiftung für internationale Kooperation) та у спільній з Банком Львів і Фондом розвитку підприємництва програмі «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: