fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Грибов призначений радником практики нерухомості та будівництва ЮФ «Ілляшев та Партнери»

20/ 07/ 2020
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвоката практики нерухомості та будівництва Київського офісу Дмитра Грибова на посаду радника. Дмитро Грибов має більш ніж 10-річний досвід практичної юридичної роботи, що включає юридичний консалтинг і внутрішньокорпоративну роботу на керівних позиціях у провідній міжнародній промислово-фінансовій групі. До команди практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Дмитро приєднався у 2018 році. До сфери його спеціалізації входить структурування і супровід проектів у сфері інвестиційної та будівельної діяльності, супровід угод різної складності, зокрема, пов’язаних з придбанням, продажем, орендою промислових і комерційних об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок, проведенням юридичної експертизи інвестиційних проектів, дозвільної документації, актів і рішень органів влади тощо. Успішно представляє інтереси клієнтів у судах та державних органах влади. Дмитро володіє унікальним практичним досвідом, що дозволяє практиці нерухомості та будівництва «Ілляшев та Партнери» здійснювати супровід: інвестиційних проектів, у тому числі за участю іноземного капіталу; конфліктних та нестандартних ситуацій, що виникають під час реалізації будівельних проектів; приватизації об’єктів нерухомого майна; введення в експлуатацію житлових будинків та великих промислових об’єктів; захисту прав підприємств на нерухоме майно та земельні ділянки, на яких розташовані їхні виробничі потужності. Серед останніх проектів Дмитра: супровід угод з купівлі-продажу найбільших торгових центрів і офісних будівель в Україні, оренди державного та комунального майна, придбання в порядку приватизації державної власності; структурування інвестиційних проектів; підготовка нестандартних змішаних договорів, пов’язаних з інвестиційною діяльністю; захист інтересів великих будівельних компаній від неналежної поведінки замовника, в тому числі замовника-нерезидента, що виникла в ході будівництва сонячної електростанції на території України; визнання і відновлення речових прав нерухоме майно та земельні ділянки. Дмитро Грибов рекомендований у сфері нерухомості та будівництва міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2020. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найавторитетніших юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії і Росії працює більше 120 осіб.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвоката практики нерухомості та будівництва Київського офісу Дмитра Грибова на посаду радника.

Дмитро Грибов має більш ніж 10-річний досвід практичної юридичної роботи, що включає юридичний консалтинг і внутрішньокорпоративну роботу на керівних позиціях у провідній міжнародній промислово-фінансовій групі.

До команди практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Дмитро приєднався у 2018 році. До сфери його спеціалізації входить структурування і супровід проектів у сфері інвестиційної та будівельної діяльності, супровід угод різної складності, зокрема, пов’язаних з придбанням, продажем, орендою промислових і комерційних об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок, проведенням юридичної експертизи інвестиційних проектів, дозвільної документації, актів і рішень органів влади тощо. Успішно представляє інтереси клієнтів у судах та державних органах влади.

Дмитро володіє унікальним практичним досвідом, що дозволяє практиці нерухомості та будівництва «Ілляшев та Партнери» здійснювати супровід:

  • інвестиційних проектів, у тому числі за участю іноземного капіталу;
  • конфліктних та нестандартних ситуацій, що виникають під час реалізації будівельних проектів;
  • приватизації об’єктів нерухомого майна;
  • введення в експлуатацію житлових будинків та великих промислових об’єктів;
  • захисту прав підприємств на нерухоме майно та земельні ділянки, на яких розташовані їхні виробничі потужності.

Серед останніх проектів Дмитра: супровід угод з купівлі-продажу найбільших торгових центрів і офісних будівель в Україні, оренди державного та комунального майна, придбання в порядку приватизації державної власності; структурування інвестиційних проектів; підготовка нестандартних змішаних договорів, пов’язаних з інвестиційною діяльністю; захист інтересів великих будівельних компаній від неналежної поведінки замовника, в тому числі замовника-нерезидента, що виникла в ході будівництва сонячної електростанції на території України; визнання і відновлення речових прав нерухоме майно та земельні ділянки.

Дмитро Грибов рекомендований у сфері нерухомості та будівництва міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2020.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найавторитетніших юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії і Росії працює більше 120 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: