fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Алешко виступив експертом на конференції “Аптеки світу-2018”

25/ 05/ 2018
  24-25 травня в Одесі відбувся 7-й Міжнародний фармацевтичний форум Аптеки світу-2018, організаторами якого виступили компанії Моріон та UkrComExpo. Форум, присвячений реаліям і перспективам аптечного бізнесу, актуальних проблем сектора, а також впливу медичної реформи на аптечну справу, зібрав представників провідних аптечних мереж, дистрибюторів і виробників. Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко. В ході свого виступу пан Алешко торкнувся гострих питань фармацевтичного регулювання і прокоментував зміни, які чекають субєктів ринку найближчим часом, включаючи програму Доступні ліки, Національний перелік основних лікарських засобів і рекламу ліків.

24-25 травня в Одесі відбувся 7-й Міжнародний фармацевтичний форум “Аптеки світу-2018”, організаторами якого виступили компанії “Моріон” та “UkrComExpo”. Форум, присвячений реаліям і перспективам аптечного бізнесу, актуальних проблем сектора, а також впливу медичної реформи на аптечну справу, зібрав представників провідних аптечних мереж, дистриб’юторів і виробників.

Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко. В ході свого виступу пан Алешко торкнувся гострих питань фармацевтичного регулювання і прокоментував зміни, які чекають суб’єктів ринку найближчим часом, включаючи програму Доступні ліки, Національний перелік основних лікарських засобів і рекламу ліків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: