fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Алешко: Україні необхідно впровадити європейську модель переговорів з виробниками лікарських засобів

13/ 03/ 2018
  На даний момент йде повним ходом процес розгляду заявок виробників на включення їх препаратів до Національного переліку основних лікарських засобів. При цьому даний процес можна вважати до кінця врегульованим тільки тоді, коли держава запровадить переговорну процедуру з виробниками. Особливо це стосується виробників оригінальних лікарських засобів. В іншому випадку, навіть при наявності підстав для включення таких ліків до переліку, питання ціни курсу лікування буде залишатися серйозною перешкодою. Для впровадження переговорної процедури потрібно вибрати модель однієї з європейських країн або декількох, адаптувати її до українських реалій і внести зміни в Закон України Про публічні закупівлі. Крім того, порядок проведення таких переговорів, який би включав антикорупційні застереження, а також умови дотримання конфіденційності переговорів, повинен прийняти Кабінет Міністрів України на своєму рівні.

На даний момент йде повним ходом процес розгляду заявок виробників на включення їх препаратів до Національного переліку основних лікарських засобів. При цьому даний процес можна вважати до кінця врегульованим тільки тоді, коли держава запровадить переговорну процедуру з виробниками.

Особливо це стосується виробників оригінальних лікарських засобів. В іншому випадку, навіть при наявності підстав для включення таких ліків до переліку, питання ціни курсу лікування буде залишатися серйозною перешкодою.

Для впровадження переговорної процедури потрібно вибрати модель однієї з європейських країн або декількох, адаптувати її до українських реалій і внести зміни в Закон України “Про публічні закупівлі”.

Крім того, порядок проведення таких переговорів, який би включав антикорупційні застереження, а також умови дотримання конфіденційності переговорів, повинен прийняти Кабінет Міністрів України на своєму рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: