fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Алешко розповів про старт медичної реформи в Україні

30/ 03/ 2018
  29 березня в Києві відбувся VII Український форум операторів ринку медвиробів , організований Асоціацією операторів ринку медвиробів, в якому взяли участь понад 200 представників сектору охорони здоровя. Ключовий тематикою форуму стали аналітичний огляд ринку виробів медичного призначення України та його регуляторні аспекти. Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко, який виступив з доповіддю «Старт медичної реформи в Україні. В ході доповіді пан Алешко підкреслив: Зміни, які відбуваються в медичній сфері, торкнуться кожного. Програма медичних гарантій, яка буде запущена для первинної медицини, забезпечить державі можливість заплатити за базовий пакет медичної допомоги для кожного громадянина України. Не менш важливою є реформа вторинної та третинної медичної допомоги, яка розпочнеться в 2019-2020 роках.

29 березня в Києві відбувся VII Український форум операторів ринку медвиробів “, організований Асоціацією операторів ринку медвиробів, в якому взяли участь понад 200 представників сектору охорони здоров’я. Ключовий тематикою форуму стали аналітичний огляд ринку виробів медичного призначення України та його регуляторні аспекти.

Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко, який виступив з доповіддю «Старт медичної реформи в Україні”.

В ході доповіді пан Алешко підкреслив: “Зміни, які відбуваються в медичній сфері, торкнуться кожного. Програма медичних гарантій, яка буде запущена для первинної медицини, забезпечить державі можливість заплатити за базовий пакет медичної допомоги для кожного громадянина України. Не менш важливою є реформа вторинної та третинної медичної допомоги, яка розпочнеться в 2019-2020 роках“.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: