fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дмитро Алешко: Держава підготувала ряд реформ у сфері фармацевтики, які вплинуть на діяльність фармацевтичних компаній

19/ 02/ 2018
  19 лютого ц.р. в Києві відбувся ХІІІ щорічний аналітичний форум Фармапогляд-2018, присвячений підсумкам минулого року і тенденціям розвитку фармацевтичного ринку в 2018 році. Організаторами форуму виступили компанії Моріон та УкрКомЕкспо. В рамках заходу, який зібрав ключових гравців фармацевтичного ринку України, обговорювалисяперспективи фармацевтичного регулювання в 2018 році. Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко, який поділився прогнозами змін, яких може зазнати фармацевтична галузь, на 2018 рік. В ході свого виступу пан Алешко зазначив: Держава підготувала ряд реформ у сфері фармацевтики, які вплинуть на діяльність фармацевтичних компаній. Це і затвердження Національної політики лікарських засобів, і нової редакції Нацпереліку, і створення НТА-агентства. Необхідно стежити за цими змінами і бути готовим перебудувати свою роботу.

19 лютого ц.р. в Києві відбувся ХІІІ щорічний аналітичний форум “Фармапогляд-2018”, присвячений підсумкам минулого року і тенденціям розвитку фармацевтичного ринку в 2018 році. Організаторами форуму виступили компанії Моріон та УкрКомЕкспо.

В рамках заходу, який зібрав ключових гравців фармацевтичного ринку України, обговорювалисяперспективи фармацевтичного регулювання в 2018 році.

Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко, який поділився прогнозами змін, яких може зазнати фармацевтична галузь, на 2018 рік.

В ході свого виступу пан Алешко зазначив: “Держава підготувала ряд реформ у сфері фармацевтики, які вплинуть на діяльність фармацевтичних компаній. Це і затвердження Національної політики лікарських засобів, і нової редакції Нацпереліку, і створення НТА-агентства. Необхідно стежити за цими змінами і бути готовим перебудувати свою роботу”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: