fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дізнавайтесь про нові можливості для малих підприємців від eBay

29/ 11/ 2021
  Кожні  20 секунд на глобальній торговій платформі eBay продаються українські товари від малого бізнесу. 11000+ підприємців уже відкрили свої магазини на eBay. Але їх може бути і більше. Саме тому  до високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну з проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації кампанію на підтримку українських МСБ. Долучитися до події Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, зможуть попасти на відбір до БЕЗКОШТОВНОГО акселератору та отримати спеціальні умови: ТРИ місяці безкоштовної підписки на eBay; індивідуальну підтримку ПЕРСОНАЛЬНОГО менеджера з розвитку від eBay, що допоможе налаштувати проект ; комплексну програму навчання з професійною командою eBaу; збільшені ліміти до виставлення рекламних оголошень. Основні критерії відбору: асортимент товару від 100 унікальних SKU та бажання розвиватися.  Проєкти, у яких більш вузький асортимент отримають від eBay покроковий  алгоритм виходу на платформу та 200 безкоштовних лістингів товарів  для старту продажів. Daniel Biran , Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, презентує деталі  програми та основні бізнес-моделі eBay для підприємців.  Понад 1200 ПІДПРИЄМЦІВ вже подали заявку на участь у безкоштовному акселераторі. Онлайн захід буде проходити англійською мовою з перекладом.  Головні партнери            

Кожні  20 секунд на глобальній торговій платформі eBay продаються українські товари від малого бізнесу.

11000+ підприємців уже відкрили свої магазини на eBay. Але їх може бути і більше.

Саме тому  до високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну з проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації кампанію на підтримку українських МСБ.

Долучитися до події

Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, зможуть попасти на відбір до БЕЗКОШТОВНОГО акселератору та отримати спеціальні умови:

  • ТРИ місяці безкоштовної підписки на eBay;
  • індивідуальну підтримку ПЕРСОНАЛЬНОГО менеджера з розвитку від eBay, що допоможе налаштувати проект ;
  • комплексну програму навчання з професійною командою eBaу;
  • збільшені ліміти до виставлення рекламних оголошень.

Основні критерії відбору: асортимент товару від 100 унікальних SKU та бажання розвиватися. 

Проєкти, у яких більш вузький асортимент отримають від eBay покроковий  алгоритм виходу на платформу та 200 безкоштовних лістингів товарів  для старту продажів.

Daniel Biran , Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, презентує деталі  програми та основні бізнес-моделі eBay для підприємців. 

Понад 1200 ПІДПРИЄМЦІВ вже подали заявку на участь у безкоштовному акселераторі.

Онлайн захід буде проходити англійською мовою з перекладом. 

Головні партнери

           

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: