fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: «Нові можливості для малого та середнього бізнесу від eBay»

  • Дата: 07/12/2021 (ВТ)
  • Мова: Англійська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 11:00
  • Початок реєстрації9:50
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: «Нові можливості для малого та середнього бізнесу від eBay». Дата: 07 грудня2021. Час: 10:00 11:00. Мова: Англійська (з перекладом). Початок реєстрації 9:50. Місце проведення: Zoom online . Кожні  20 секунд на глобальній торговій платформі eBay продаються українські товари від малого бізнесу. 11000+ підприємців уже відкрили свої магазини на eBay. Але їх може бути і більше. Саме тому  до високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну з проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації кампанію на підтримку українських МСБ. Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, зможуть попасти на відбір до БЕЗКОШТОВНОГО акселератору та отримати спеціальні умови: ТРИ місяці безкоштовної підписки на eBay; індивідуальну підтримку ПЕРСОНАЛЬНОГО менеджера з розвитку від eBay, що допоможе налаштувати проект ; комплексну програму навчання з професійною командою eBaу; збільшені ліміти до виставлення рекламних оголошень. Основні критерії відбору: асортимент товару від 100 унікальних SKU та бажання розвиватися.  Проєкти, у яких більш вузький асортимент отримають від eBay покроковий  алгоритм виходу на платформу та 200 безкоштовних лістингів товарів  для старту продажів. Daniel Biran , Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, презентує деталі  програми та основні бізнес-моделі eBay для підприємців.  Понад 1200 ПІДПРИЄМЦІВ вже подали заявку на участь у безкоштовному акселераторі. Онлайн захід буде проходити англійською мовою з перекладом.  Головні партнери            Спікери. Даніель Біран. Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, eBay. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 218 09 05.

Кожні  20 секунд на глобальній торговій платформі eBay продаються українські товари від малого бізнесу.

11000+ підприємців уже відкрили свої магазини на eBay. Але їх може бути і більше.

Саме тому  до високого сезону Укрпошта та eBay запустили спільну з проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації кампанію на підтримку українських МСБ.

Всі підприємці, що зареєструються на платформі з 25 жовтня до кінця року, зможуть попасти на відбір до БЕЗКОШТОВНОГО акселератору та отримати спеціальні умови:

  • ТРИ місяці безкоштовної підписки на eBay;
  • індивідуальну підтримку ПЕРСОНАЛЬНОГО менеджера з розвитку від eBay, що допоможе налаштувати проект ;
  • комплексну програму навчання з професійною командою eBaу;
  • збільшені ліміти до виставлення рекламних оголошень.

Основні критерії відбору: асортимент товару від 100 унікальних SKU та бажання розвиватися. 

Проєкти, у яких більш вузький асортимент отримають від eBay покроковий  алгоритм виходу на платформу та 200 безкоштовних лістингів товарів  для старту продажів.

Daniel Biran , Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, презентує деталі  програми та основні бізнес-моделі eBay для підприємців. 

Понад 1200 ПІДПРИЄМЦІВ вже подали заявку на участь у безкоштовному акселераторі.

Онлайн захід буде проходити англійською мовою з перекладом. 

Головні партнери

           

Спікери

1 / 1
Даніель Біран
Business Development and Strategic Partnerships Coordinator, eBay
Даніель Біран

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: