fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Обговорення Методики розрахунку ставок портових зборів

23/ 02/ 2018
  Учора експерти Комітету з логістики Асоціації у робочому порядку обговорили та надали Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» свої зауваження та пропозиції до проекту Методики розрахунку ставок портових зборів. На зустрічі бізнесом було висвітлено основні проблемні питання, які потребують вирішення та наголошено на необхідності врахувати при доопрацюванні Проекту Методики  пропозиції надані Асоціацією, адже Методика має, в першу чергу, бути спрямована на розвиток конкурентоспроможності у морських портах України. Ми дякуємо Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» за проведену зустріч, а також сподіваємось, що Методика буде доопрацьована з урахуванням пропозицій Асоціації та обговорена на наступній нашій спільній зустрічі найближим часом!    

Учора експерти Комітету з логістики Асоціації у робочому порядку обговорили та надали Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» свої зауваження та пропозиції до проекту Методики розрахунку ставок портових зборів. На зустрічі бізнесом було висвітлено основні проблемні питання, які потребують вирішення та наголошено на необхідності врахувати при доопрацюванні Проекту Методики  пропозиції надані Асоціацією, адже Методика має, в першу чергу, бути спрямована на розвиток конкурентоспроможності у морських портах України.

Ми дякуємо Міністерству інфраструктури України та ДП «АМПУ» за проведену зустріч, а також сподіваємось, що Методика буде доопрацьована з урахуванням пропозицій Асоціації та обговорена на наступній нашій спільній зустрічі найближим часом!

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: