fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Діалогом між бізнесом і владою не можна нехтувати, доопрацьовуючи «Дія Сіті»

12/ 02/ 2021
  ІТ-спільнота Європейської Бізнес Асоціації вже майже рік активно працює з ініціативою «Дія Сіті», надсилаючи свої коментарі та пропозиції, адже бізнес на практиці розуміє, які конкретні речі необхідні задля покращення життя ІТ. Так, протягом минулого року тривала активна робота над «Дія Сіті» і до регулярних колів з обговореннями запрошували і представників ІТ комітету Європейської Бізнес Асоціації. Водночас, в січні було прийнято рішення створити Робочу групу при Комітеті ВРУ з цифрової трансформації, яка покликана доопрацювати законопроект «Дія Сіті». Зі свого боку, бізнес сподівався на розуміння та прихильну позицію до діалогу і співпраці між учасниками галузі та авторами законопроекту 4303-д. Спільнотою було надіслано офіційного листа та запропоновано кілька кандидатур до участі в Робочій групі від бізнесу з повною впевненістю у подальшій співпраці. Водночас, дуже неочікуваним було рішення не включати представників індустрії до даної Робочої групи. Адже досвід комунікації минулого абсолютно не наштовхував навіть на думку, що така ситуація може мати місце. На переконання спільноти, таке рішення виглядає не зовсім логічним та навіть помилковим, адже Європейська Бізнес Асоціація є найбільшим об’єднанням в Україні з надзвичайно широкою експертизою зі сторони реального бізнесу, який завжди відкритий до конструктивного діалогу заради доопрацювання ініціатив. А «Дія Сіті», як один з наймасштабніших проєктів для ІТ-індустрії, очевидно, вартий особливої уваги та тісної кооперації в процесі її формування, адже і представники Уряду, і самі ІТ-компанії об’єднанні спільною метою – перетворення нашої країни на потужний ІТ-осередок Європи. Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Мінцифри та профільного Комітету ВРУ із закликом переглянути цю ситуацію та все ж включити представників від бізнесу до Робочої групи. Спільно ми зможемо більше ефективно та швидше випрацювати ефективний механізм.   

ІТ-спільнота Європейської Бізнес Асоціації вже майже рік активно працює з ініціативою «Дія Сіті», надсилаючи свої коментарі та пропозиції, адже бізнес на практиці розуміє, які конкретні речі необхідні задля покращення життя ІТ.

Так, протягом минулого року тривала активна робота над «Дія Сіті» і до регулярних колів з обговореннями запрошували і представників ІТ комітету Європейської Бізнес Асоціації. Водночас, в січні було прийнято рішення створити Робочу групу при Комітеті ВРУ з цифрової трансформації, яка покликана доопрацювати законопроект «Дія Сіті».

Зі свого боку, бізнес сподівався на розуміння та прихильну позицію до діалогу і співпраці між учасниками галузі та авторами законопроекту 4303-д. Спільнотою було надіслано офіційного листа та запропоновано кілька кандидатур до участі в Робочій групі від бізнесу з повною впевненістю у подальшій співпраці. Водночас, дуже неочікуваним було рішення не включати представників індустрії до даної Робочої групи. Адже досвід комунікації минулого абсолютно не наштовхував навіть на думку, що така ситуація може мати місце.

На переконання спільноти, таке рішення виглядає не зовсім логічним та навіть помилковим, адже Європейська Бізнес Асоціація є найбільшим об’єднанням в Україні з надзвичайно широкою експертизою зі сторони реального бізнесу, який завжди відкритий до конструктивного діалогу заради доопрацювання ініціатив. А «Дія Сіті», як один з наймасштабніших проєктів для ІТ-індустрії, очевидно, вартий особливої уваги та тісної кооперації в процесі її формування, адже і представники Уряду, і самі ІТ-компанії об’єднанні спільною метою – перетворення нашої країни на потужний ІТ-осередок Європи.

Тож Європейська Бізнес Асоціація звертається до Мінцифри та профільного Комітету ВРУ із закликом переглянути цю ситуацію та все ж включити представників від бізнесу до Робочої групи. Спільно ми зможемо більше ефективно та швидше випрацювати ефективний механізм. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: