fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DHL Express визнана Great Place to Work®№1 у Європі у 2021 році

28/ 09/ 2021
  Компанію DHL Express було названо Great Place to Work® у Європі в щорічному рейтингу Great Place to Work®. Таке визнання від Great Place to Work® у співпраці з The Economist Group виправдовує величезні інвестиції компанії у своїх співробітників. DHL Express, яка минулого року посіла 10-е місце в рейтингу, за рік значно покращила свої підходи щодо створення позитивного і сприятливого ​​робочого середовища. «Ми раді, що нам — разом з усіма нашими співробітниками — вдалося створити найкраще робоче місце. Безумовно, цей шлях не був спринтерським, а марафонським — те, що нас визнали найкращим місцем роботи стало результатом постійної уваги до спільного вибудовування середовища, яке мотивує, цінує і розвиває наших співробітників, — зазначив Альберто Нобіс, генеральний директор Europe DHL Express. — Наші співробітники чудово справляються зі своїми обовязками і довели, що роблять усе можливе й неможливе, особливо за останні 1,5 року. Впродовж усього часу пандемії вони забезпечували глобальну торгівлю і підтримували спільноти, в яких ми працюємо. Їх мотивація обумовлена ​​нашою давньою культурою визнання, яка також відображається в задоволеності наших співробітників. Люди — це серце нашого бізнесу». DHL Express надає велике значення визнанню праці своїх співробітників. Саме тому компанія щороку інвестує десятки мільйонів євро в своїх співробітників по всьому світу. Особливий відгук знаходять численні ініціативи компанії: наприклад, ініціатива «DHLs Got Heart» дозволяє співробітникам підтримувати ті справи, якими вони захоплені, а програма «DHL4her» підтримує і заохочує жінок. Комплексна програма навчання «Сертифікований міжнародний фахівець» (CIS) озброює співробітників знаннями, необхідними для щоденного забезпечення чудового обслуговування клієнтів. Завдяки цим та іншим ініціативам DHL постійно покращує умови праці своїх співробітників. Щоб отримати визнання як «Найкраще робоче місце в ЄвропіTM», компанії повинні бути представлені у національних списках «Найкращих робочих місцьTM» рейтингу Great Place to Work. Це визнання ґрунтується на даних конфіденційного опитування, яке оцінює досвід співробітників в області довіри, інновацій, цінностей компанії і лідерства. Компанії також оцінюються щодо того, наскільки добре вони створюють робоче місце Для ВсіхTM, охоплюючи всіх співробітників, незалежно від того, хто вони і чим займаються. Цього року COVID-19 змусив приділити особливу увагу фізичному і психічному благополуччю як роботодавців, так і співробітників. #DHLEuropeGPTW  #BestWorkplaces

Компанію DHL Express було названо Great Place to Work® у Європі в щорічному рейтингу Great Place to Work®. Таке визнання від Great Place to Work® у співпраці з The Economist Group виправдовує величезні інвестиції компанії у своїх співробітників. DHL Express, яка минулого року посіла 10-е місце в рейтингу, за рік значно покращила свої підходи щодо створення позитивного і сприятливого ​​робочого середовища.

«Ми раді, що нам — разом з усіма нашими співробітниками — вдалося створити найкраще робоче місце. Безумовно, цей шлях не був спринтерським, а марафонським — те, що нас визнали найкращим місцем роботи стало результатом постійної уваги до спільного вибудовування середовища, яке мотивує, цінує і розвиває наших співробітників, — зазначив Альберто Нобіс, генеральний директор Europe DHL Express. — Наші співробітники чудово справляються зі своїми обов’язками і довели, що роблять усе можливе й неможливе, особливо за останні 1,5 року. Впродовж усього часу пандемії вони забезпечували глобальну торгівлю і підтримували спільноти, в яких ми працюємо. Їх мотивація обумовлена ​​нашою давньою культурою визнання, яка також відображається в задоволеності наших співробітників. Люди — це серце нашого бізнесу».

DHL Express надає велике значення визнанню праці своїх співробітників. Саме тому компанія щороку інвестує десятки мільйонів євро в своїх співробітників по всьому світу. Особливий відгук знаходять численні ініціативи компанії: наприклад, ініціатива «DHL’s Got Heart» дозволяє співробітникам підтримувати ті справи, якими вони захоплені, а програма «DHL4her» підтримує і заохочує жінок. Комплексна програма навчання «Сертифікований міжнародний фахівець» (CIS) озброює співробітників знаннями, необхідними для щоденного забезпечення чудового обслуговування клієнтів. Завдяки цим та іншим ініціативам DHL постійно покращує умови праці своїх співробітників.

Щоб отримати визнання як «Найкраще робоче місце в ЄвропіTM», компанії повинні бути представлені у національних списках «Найкращих робочих місцьTM» рейтингу Great Place to Work. Це визнання ґрунтується на даних конфіденційного опитування, яке оцінює досвід співробітників в області довіри, інновацій, цінностей компанії і лідерства. Компанії також оцінюються щодо того, наскільки добре вони створюють робоче місце Для ВсіхTM, охоплюючи всіх співробітників, незалежно від того, хто вони і чим займаються. Цього року COVID-19 змусив приділити особливу увагу фізичному і психічному благополуччю як роботодавців, так і співробітників.

#DHLEuropeGPTW  #BestWorkplaces

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: