fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons консультує “Діоніс Біогаз Енерджі” у зв’язку із першим в Україні проєктом з виробництва біометану

17/ 01/ 2022
  Київ, січень, 2022 рік – Міжнародна юридична фірма Dentons виступила радником ТОВ “Діоніс Біогаз Енерджі” щодо реалізації першого в Україні проєкту з виробництва біометану, який є важливою складовою у створенні біоенергетичної екосистеми в країні. Потужності проєкту розташовані в Житомирській області і зможуть виробляти до 20 млн кубометрів біометану на рік. Команда МЮФ Dentons надала повну юридичну підтримку проєкту, включаючи консультації з регуляторних питань, енергетики та земельного права. Команда складалась з київського партнера Максима Сисоєва, старшого юриста Наталії Левчук та юристів Віктора Марчана й Володимира Омельченка. “Нещодавно український парламент ухвалив закон про біометан, який підтримає розвиток галузі в Україні та відкриє можливість експорту біометану за межі країни”, – прокоментував Максим Сисоєв. “Цей проєкт є важливою віхою як для “Діоніс Біогаз Енерджі”, так і для українського ринку, і я пишаюсь тим, що клієнт довірив Dentons юридичний супровід та надання підтримки на цьому шляху”. * * * Про Dentons Dentons – найбільша у світі юридична фірма, яка поєднує таланти найвищого рівня зі світовими викликами та можливостями, об’єднуючи 20 000 професіоналів, у тому числі 12 000 юристів, у більш ніж 200 містах, у більш ніж 80 країнах. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, прихильність до інклюзії та різноманітності, та відзначене нагородами обслуговування клієнтів, кидають виклик статусу-кводля просування інтересів клієнтів. www.dentons.com  Для звернень: Аманда Лоуе, Директор з питань зв’язку з громадськістю та комунікацій, Європа Електронна адреса: [email protected]

Київ, січень, 2022 рік – Міжнародна юридична фірма Dentons виступила радником ТОВ “Діоніс Біогаз Енерджі” щодо реалізації першого в Україні проєкту з виробництва біометану, який є важливою складовою у створенні біоенергетичної екосистеми в країні. Потужності проєкту розташовані в Житомирській області і зможуть виробляти до 20 млн кубометрів біометану на рік.

Команда МЮФ Dentons надала повну юридичну підтримку проєкту, включаючи консультації з регуляторних питань, енергетики та земельного права. Команда складалась з київського партнера Максима Сисоєва, старшого юриста Наталії Левчук та юристів Віктора Марчана й Володимира Омельченка.

“Нещодавно український парламент ухвалив закон про біометан, який підтримає розвиток галузі в Україні та відкриє можливість експорту біометану за межі країни”, – прокоментував Максим Сисоєв. “Цей проєкт є важливою віхою як для “Діоніс Біогаз Енерджі”, так і для українського ринку, і я пишаюсь тим, що клієнт довірив Dentons юридичний супровід та надання підтримки на цьому шляху”.

* * *

Про Dentons

Dentons – найбільша у світі юридична фірма, яка поєднує таланти найвищого рівня зі світовими викликами та можливостями, об’єднуючи 20 000 професіоналів, у тому числі 12 000 юристів, у більш ніж 200 містах, у більш ніж 80 країнах. Поліцентричний та цілеспрямований підхід Dentons, прихильність до інклюзії та різноманітності, та відзначене нагородами обслуговування клієнтів, кидають виклик статусу-кводля просування інтересів клієнтів. www.dentons.com 

Для звернень:

Аманда Лоуе,

Директор з питань зв’язку з громадськістю та комунікацій, Європа

Електронна адреса: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: