fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Dentons консультує Better Energy A/S та НЕФКО з питань будівництва сонячної електростанції потужністю 19 МВт в Західній Україні

02/ 07/ 2018
  Міжнародна юридична компанія Dentons виступила юридичним радником данської компанії Better Energy A/S та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) з питань будівництва сонячної електростанції потужністю 19 МВт в Західній Україні. Загальний об’єм інвестицій в проект складе 6,6 млн євро. Нова сонячна електростанція буде побудована на півдні Житомирської області. Мета проекту – запустити виробництво «зеленої» електроенергії вже на протязі 2018 року. Розрахункова продуктивність станції складає 6 660 МВт*годин на рік, що дозволить забезпечити більш ніж 1000 будинків зеленою електроенергією. При цьому, викиди СО2 скоротяться приблизно на 5 500 тон на рік. В команду Dentons, яку очолювали Партнер київського офісу Адам Мицик та радник Максим Сисоєв, увійшли юристи Микола Жовнер, Анжеліка Лівіцька та Віктор Марчан. Про Dentons Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com.

Міжнародна юридична компанія Dentons виступила юридичним радником данської компанії Better Energy A/S та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) з питань будівництва сонячної електростанції потужністю 19 МВт в Західній Україні. Загальний об’єм інвестицій в проект складе 6,6 млн євро.

Нова сонячна електростанція буде побудована на півдні Житомирської області. Мета проекту – запустити виробництво «зеленої» електроенергії вже на протязі 2018 року. Розрахункова продуктивність станції складає 6 660 МВт*годин на рік, що дозволить забезпечити більш ніж 1000 будинків зеленою електроенергією. При цьому, викиди СО2 скоротяться приблизно на 5 500 тон на рік.

В команду Dentons, яку очолювали Партнер київського офісу Адам Мицик та радник Максим Сисоєв, увійшли юристи Микола Жовнер, Анжеліка Лівіцька та Віктор Марчан.

Про Dentons

Dentons – найбільша юридична фірма в світі, яка надає повний спектр юридичних послуг. Dentons – серед лідерів рейтингу провідних юридичних брендів світу Acritas, отримала нагороду BTI Client Service 30 Award, а також – високу оцінку ділових і юридичних видань за інновації, зокрема за створення Nextlaw Labs і Nextlaw Global Referral Network. Dentons надає юридичні послуги міжнародним і українським компаніям. банкам та інших фінансовим установам, фондам прямих інвестицій, стартапам, державним підприємствам, приватним особам і некомерційним організаціям www.dentons.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: