fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

DELA Energy® завершила будівництво сонячної електростанції для агроіндустріального холдингу МХП

08/ 02/ 2022
  Компанії, що входять до групи DELA Energy®, розробили проектну документацію, здійснили поставку обладнання та роботи з будівництва сонячної електростанції (СЕС) на об’єкті агроіндустріального холдинга МХП, розташованому в м. Одеса. Пікова потужність СЕС складає 130 кВт, а вся вироблена електроенергія використовується для власних потреб підприємства. СЕС розміщена на даху виробничої будівлі, не використовуючи корисної площі території підприємства. Необхідно зазначити, що для замовника – агроіндустріального холдингу МХП, який поставив за мету досягнення вуглецевої нейтральності до 2030 року, будівництво СЕС для власного споживання не тільки крок в напрямку досягнення амбітної мети, а й реальне скорочення витрат на електроенергію в умовах постійно зростаючих тарифів.

Компанії, що входять до групи DELA Energy®, розробили проектну документацію, здійснили поставку обладнання та роботи з будівництва сонячної електростанції (СЕС) на об’єкті агроіндустріального холдинга МХП, розташованому в м. Одеса.

Пікова потужність СЕС складає 130 кВт, а вся вироблена електроенергія використовується для власних потреб підприємства.

СЕС розміщена на даху виробничої будівлі, не використовуючи корисної площі території підприємства.

Необхідно зазначити, що для замовника – агроіндустріального холдингу МХП, який поставив за мету досягнення вуглецевої нейтральності до 2030 року, будівництво СЕС для власного споживання не тільки крок в напрямку досягнення амбітної мети, а й реальне скорочення витрат на електроенергію в умовах постійно зростаючих тарифів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: