fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дела Трейд Компані

Група компаній DELA Energy була заснована в 2018 році українськими підприємцями з більш ніж 10-ти річним досвідом роботи в галузі відновлюваних джерел енергії в Україні, а саме в девелопменті та будівництві промислових сонячних електростанцій.
З моменту заснування, компанії групи не лише збудували більше 30 МВт генеруючих потужностей для своїх клієнтів, як надійний девелопер, EPC контрактор та постачальник рішень, а і здійснювали інвестиції у власні сонячні електростанції.
Ми працюємо для того, щоб наші клієнти були добре оснащеними та ефективними споживачами електричної енергії для досягнення 2-х основних цілей: зниження витрат на оплату рахунків за спожиту електричну енергію та можливість долучитися до загальносвітового руху проти глобального потепління через збільшення частки чистої енергії в загальному енергобалансі. Ми розвиваємо власні інновації та впроваджуємо передові технології світових виробників для того щоб запровадити сучасні загальносвітові тенденції в енергетичному секторі України.
Ми запрошуємо усіх долучитися до розумного споживання енергоресурсів та сприяти розвитку екосистеми використання чистої енергії.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: