fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дефіцит з/д вагонів тимчасово призупинив роботу по відвантаженнях зерна поклажодавців з елеваторів G.R. Agro

18/ 08/ 2021
  Різке зростання попиту з боку вантажовідправників в період «високого» сезону викликав дефіцит вагонів за заявками елеваторів ГК G.R. Agro. Затримка заадресації вагонів на елеватори компанії почалася з перших чисел серпня 2021 року. Недопоставлено з боку операторів вагонного парку в даний період більше ніж 100 вагонів. На елеваторах не виконується короткостроковий план відвантаження зерна, який становить близько 15 000 тонн. Рішенням з боку керівництва компанії стало перемикання перевезень зерна з своїх елеваторів із з/д на власний автотранспорт з повною його завантаженням. «Оперативно прийняті рішення дозволили нам уникнути проблем з виконанням наших зобовязань за контрактами і потенційних збитків, які могли бути в слідстві дефолтів. В даний піковий період перевезення залізничним транспортом обєктивно не забезпечують обсяги заявлені нами, як вантажовідправниками. Таким чином наявність власних автомобілів-зерновозів є рятівною альтернативою в обставинах, що склалися і дозволяє компанії і елеваторів виконати своєчасну поставку вантажів покупцям».

Різке зростання попиту з боку вантажовідправників в період «високого» сезону викликав дефіцит вагонів за заявками елеваторів ГК “G.R. Agro”.

Затримка заадресації вагонів на елеватори компанії почалася з перших чисел серпня 2021 року. Недопоставлено з боку операторів вагонного парку в даний період більше ніж 100 вагонів. На елеваторах не виконується короткостроковий план відвантаження зерна, який становить близько 15 000 тонн.

Рішенням з боку керівництва компанії стало перемикання перевезень зерна з своїх елеваторів із з/д на власний автотранспорт з повною його завантаженням.

«Оперативно прийняті рішення дозволили нам уникнути проблем з виконанням наших зобов’язань за контрактами і потенційних збитків, які могли бути в слідстві дефолтів. В даний піковий період перевезення залізничним транспортом об’єктивно не забезпечують обсяги заявлені нами, як вантажовідправниками. Таким чином наявність власних автомобілів-зерновозів є рятівною альтернативою в обставинах, що склалися і дозволяє компанії і елеваторів виконати своєчасну поставку вантажів покупцям».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: