fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дефіцит соняшнику призводить до зростання цін

24/ 09/ 2021
  Зміщений старт і нинішні погодні умови в Дніпропетровській і Запорізькій областях призупинили збиральну компанію соняшнику. Це призвело до дефіциту соняшнику на внутрішньому ринку для закупівлі переробниками та трейдинговими компаніями. Цінові пропозиції основних виробників масла на сьогодні озвучені 18 300-18 700 грн за тонну на умовах FCA і 18700 – 19500 грн за тонну з доставлення на завод, але активних продажів не спостерігається. Також зростання цін на соняшник підігрівається повільним, але впевненим зростанням цін на рослинні олії. При цьому відзначається зміна тенденції надходження соняшнику на елеваторах G.R. Agro. Сільгоспвиробники йдуть від прямих продажів соняшнику в бік безкоштовного зберігання на елеваторах.

Зміщений старт і нинішні погодні умови в Дніпропетровській і Запорізькій областях призупинили збиральну компанію соняшнику. Це призвело до дефіциту соняшнику на внутрішньому ринку для закупівлі переробниками та трейдинговими компаніями.

Цінові пропозиції основних виробників масла на сьогодні озвучені 18 300-18 700 грн за тонну на умовах FCA і 18700 – 19500 грн за тонну з доставлення на завод, але активних продажів не спостерігається. Також зростання цін на соняшник підігрівається повільним, але впевненим зростанням цін на рослинні олії.

При цьому відзначається зміна тенденції надходження соняшнику на елеваторах G.R. Agro. Сільгоспвиробники йдуть від прямих продажів соняшнику в бік безкоштовного зберігання на елеваторах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: